Huawei D14 inceleme

Herkese merhaba arkadaşlar kuzenim bilgisayarı inceleyeceğim bugün sizlerlere;

Özellikler:
  • İşletim sistemi. Windows 10 Home.
  • Boyut. Genişlik. 322.5 mm. Kalınlık. 214.8 mm...
  • Materyal. A / C / D alüminyum alaşım, b mylar.
  • Renk. Mistik gümüş.
  • Ekran. Ekran boyutu: 14 inç ekran tipi: IPS. Çözünürlük: 1920 X 1080. ekran-gövde oranı: %84....
  • İşlemci. AMD Ryzen 5 3500U
  • Grafik. Radeon™ Vega 8 grafik.
  • Hafıza. 8 GB DDR4.
  • Parmak izi okuyucu.
  • 320 GB SSD veya M.2 SSD (tam bilmiyorum)
Fiyat:
2020 yılında Windows 10 ve Kaspersky lisansı ile 5000 TL'ye alındı Vatan Bilgisayar'dan.
Oyun ve sıcaklık testi:
Zula= 80-120 FPS CPU = 76 GPU = 73.
Minecraft= 120-140 FPS CPU = 75 GPU = 70.

Satın alma linki:https://www.hepsiburada.com/huawei-...gisayar-p-HBV00000SKDTC?magaza=nidaelektronik

Ben beğendim tasarımını, gayet hoş, sağlam bir kasası var, ısınma kesinlikle yok, klavyesi sadece tuşları sert o kadar.

Görseller:

pc8.jpeg

pc7.jpeg

pc 3.jpeg

pc 4.jpeg

pc1.jpeg

pc5.jpeg

pc6.jpeg

Eki Görüntüle 1029285

Son düzenleme:
Genelde MacBook ile kıyaslanan bir cihaz. Bende MacBook almadan önce bu cihazın 16" olan versiyonuna bakmıştım. Apple M1 çipini duyurunca direk taraf değiştirip MacBook almıştım. Windows laptop alacak olsam Matebook tercih ederdim her türlü.
Biliyorum, 2015 model MacBook'a benziyor :).

2015 değil bütün modellerine benziyor. Genel olarak kopyala yapıştır yapılmış.

Ultrabook olarak iş yapar ancak MacBook çoğu konuda kalitesini gösteriyor. Mediamark'ta iki cihazı kıyasladığımda çok büyük farklar vardı. Ekran, kasa, klavye gibi genel olarak kalitesi eksik olarak değerlendirmiştim.

MacBook ile yarışamaz zaten, ürünü eylül gibi almışlardı o zaman uyguna gelmişti, şimdiki fiyatına değmez.

MacBook ile yarışamaz zaten, ürünü eylül gibi almışlardı o zaman uyguna gelmişti, şimdiki fiyatına değmez.

Aslında fiyatı normal seviyede. Apple MacBook'ların fiyatını düşürdü. 8.999 liraya M1 işlemcili MacBook Air aldım. Normalde bu fiyatlara ikinci el i3 işlemcili MacBook Air modelleri alabiliyordum. Apple ilk defa şaşırtıp ülkemizde uygun fiyata MacBook çıkardı.

Aslında fiyatı normal seviyede. Apple MacBook'ların fiyatını düşürdü. 8.999 liraya M1 işlemcili MacBook Air aldım. Normalde bu fiyatlara ikinci el i3 işlemcili MacBook Air modelleri alabiliyordum. Apple ilk defa şaşırtıp ülkemizde uygun fiyata MacBook çıkardı.

Bende şaşırdım o duruma, hele bu zamanda çip sorunu var.

Bende şaşırdım o duruma, hele bu zamanda çip sorunu var.

Matebook ilk çıktığında mantıklıydı ancak şu anda çok fazla rakibi var. Fiyatlandırmasını biraz daha düşürmesi gerekiyor. Özellikle D14 gibi F/P olabilecek modelleri tekrar 5.000 lira civarına düşürürse inanılmaz satar ülkemizde. Şu anki fiyatlara bence Matebook alınmaz.

Dostlarım ürünü tekrar inceledim ve artık oyunlarda kasmaya başladı.

Ürünün fiyatı:13.699,00 lira olmuş kesinlikle alınmaz.

Genel olarak kopyala yapıştır yapılmış.

Bilgisayar benim olmadığından ve test etme şansı bulamadığım için kısa bir değerlendirme yaptım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı