Huawei D16 AMD R7 5800 laptop alınır mı?

MAGNETO7

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bilgisayar mühendisliği okuyorum. Kendime şarjı iyi dayanan grafik tasarımı programlama kodlama yapabileceğim ara sıra oyun oynayabileceğim oyunlar Minecraft oynamayı sevdiğim bir oyun biraz çocukça ama küçükken hiç oynayamadım için içimde kaldı mod yükleyip oynarım. Bu işler için laptop arıyorum. Huawei D16 AMD R7 5800 16 GB RAM 512 GB SSD Huawei'n sitesinde yanında çanta fare ve tablet veriyor 24.700 fiyat var Hepsiburada'da 20000 TL yede var sadeve laptop ama sizce alınır mı? Microsoft Visual Studio kullanıyorum daha ağır programlarda kullanacağım buna göre alacağım şimdiden sağ olun.

Huawei'in kendi sitesinden "tablet hediyeli(!)" diye sattığı kampanyalı ürün tamamen üzerine tablet fiyatı eklenip satılan hali. Ortada hediyelik bir durum yok yani.

Ultrabook tarzı bir öneri isterseniz söylediğiniz 24 bin TL bandına göre en iyi özellikli ASUS modellerinden önerebilirim: Asus VivoBook M7400QC-KM055 R9-5900HX 16 GB 1 TB SSD RTX3050 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri

Hocam peki hepsi buradada 20000 TL'ye de var sadece laptop o olur mu benim yukarıda yazdığım işlerimi iyi bir şekilde görür mü?

Hocam peki hepsi buradada 20000 TL'ye de var sadece laptop o olur mu benim yukarıda yazdığım işlerimi iyi bir şekilde görür mü?
Ve ekran kartı olmadığı için çok sorun yaşarmıyım ben şarjı iyi gider diye istiyorum

Ve ekran kartı olmadığı için çok sorun yaşarmıyım ben şarjı iyi gider diye istiyorum
Grafik tasarım gibi işlerle de uğraşmak istiyorsanız 3D modelleme veya oyun tasarımı gibi şeylere girecekseniz ekran kartı elzem. Aynı zamanda bilgisayar mühendisliği okuyan birinin birçok farklı yazılım alanıyla uğraşması muhtemel olduğundan ekran kartına sahip bir laptop bulunması avantaj olur. O yüzden Huawei iyi bir laptop olsa da harici bir ekran kartı olan bir model değerlendirebilirsiniz.

Geri
Yukarı