Huawei FreeBuds 5I alınır mı?

Intothemoon45

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda almayı düşündüğüm bir kulak ANC performansı ve müzik peformansı nasıl acaba? Bilen birisi yazarsa sevinirim. Ya da bu fiyat bandında başka bir kulak içi kulaklık önerebilirsiniz.

Şöyle söyleyeyim, telefonun "Huawei" değilse alma.
Berbat bir ses kalitesi oluyor.
Huawei kullanıyorsan, ses cihazı telefonun ile optimize ediyor.
İyi performans alıyorsun, tizleri ve midleri gayet yerinde veriyor.
Temiz ses.

1 ay kadar iPhone ile kullandım. Sesinin şiddetinden ve kalitesinden memnundum. Apple ekosisteminden vazgeçmek istemediğimden, PC, tablet üzerindeki uyum farkı olmasa airpords Pro 2 almazdım. 5I bence bir tık altında, ses olarak bence yakın, ortamın sesini bastırma açısından fark var ama bence o da güzelmiş dedirtiyor. O fiyatta o kulaklık kesinlikle alınır. LDAC ile dinlenirse daha da iyi olacaktır. Ses aktarım kalitesi çok daha yüksek. Kaynak da yüksek kaliteliyse mutlu edecektir.

1 ay kadar iPhone ile kullandım. Sesinin şiddetinden ve kalitesinden memnundum. Apple ekosisteminden vazgeçmek istemediğimden, PC, tablet üzerindeki uyum farkı olmasa airpords Pro 2 almazdım. 5I bence bir tık altında, ses olarak bence yakın, ortamın sesini bastırma açısından fark var ama bence o da güzelmiş dedirtiyor. O fiyatta o kulaklık kesinlikle alınır. LDAC ile dinlenirse daha da iyi olacaktır. Ses aktarım kalitesi çok daha yüksek. Kaynak da yüksek kaliteliyse mutlu edecektir.

Selam, bazı yorumlarda bass ları zayıf kaltığı söyleniyor. Elektronik müzik dinlerken acaba üzer mi? Yani tam olarak gümbür gümbür bas olmasa da doyurucu tok bas veriyor mu acaba?

Kendi soruma kendim cevap vereyim. Kulaklığı satın aldım yaklaşık 3-4 gündür kullanıyorum. Tek kelime ile harika. Bas, tiz sahne genişliği detaylar olsun dengeli ve gerçekten güzel cihaz. Elimde Corsair HS70 kablosuz kulak üstü kulaklık ve LG QuadBeat 3 kablolu kulaklıklar olduğu için onlar ile karşılaştırma yaptığımda açık ara Huawei FreeBuds 5i daha iyi. Corsair HS70 bariz sönük kaldı yanında. Elektronik müzik dinlerken de çok güzel baslar ve tizler gayet tatmin edici. Açıkçası benim beklentilerimi karşıladı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı