Huawei Mate 10 Pro vs. iPhone 7

OLED pasif matris.
Piyasa da yine de Huawei ye kafa tutacak marka tanımam. Fakat fazla şımartılan bir marka olduğunu düşünmeden edemiyorum. Neyse, ŞİMDİ DE KONU SAPTIRMA CEZASI verilir nemelazım.
Kullanıcıların fikirleri, iyi düşünceleri kendilerine ve aradaki farklara göre iyi geleni söylemekten ibaret değilmi ?
Kağıt üzerinde RAM' Dahili hafızaya baktığımızda üstünlük gibi görünen aslında hantallık. Fazladan ram' kullanılmadıktan sonra 64 GB RAM ola ne fayda?
128 GB veriyi yedeklemeyide unutup telefon çökse? :D Düşünmek dahi istemiyorum.
Neyse, herkezin fikri kendine.

Yine de hafiza kartı desteği olabilirdi buna bir şey demiyorum. Bulut ve PC'ye yedekleyeceksin.

Evet OLED Pasif Matris ufak farklar var.

6 GB RAM üst seviye Android modellerinde olması gerekiyor farkı hissediliyor. 3 GB RAM bile yetiyor ama yine de fazla RAM dezavantaj getirmez.

Kendi kişisel görüşleriniz önemlidir ama ne zaman bu durum gerçeklikten çıkıp tamamen öznelliğe dönüşüp amacından saparsa durum değişiyor.

Burada sizin görüşleriniz değerlidir ama nesnel olmaya çalışın.

Huawei elbette gereksiz abartilmaya başlandı. Fiyat performans noktasında Samsung'dan daha başarılı burada.

Ben iPhone 7 tavsiye ediyorum. İlk başta IOS'a karşı önyargılıydım ama Android'den IOS'a geçince çağ atlamış gibi oldum. IOS kullanırsanız Android'in yüzüne bakmak istemiyorsunuz. Ayrıca iPhone 7'nin özellikleri gayet iyi, burada belirleyici olacak olan işletim sistemi ki bu da size kalıyor.

@Silinen üye Hangi modelden Iphone 7'ye geçtin?

@Ali CEYLAN Biraz sert çıktım onun için özür dilerim, gerektiğinde özür dilemesini de bilirim zaten. Ilk attigin mesajında haksızsın, diğer mesajlarında da haklı olduğun kısımlar var. Genel olarak nesnel davranman daha doğru olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı