Huawei Matebook 14 oyun oynamanın zararı var mı?

Hizlandirma yoksa sorun olmuyor, D16'nin kasasi metal hissiyatli plastik 14'un direk metal ve sogutmalari ayni benim tavsiyem 14 olacaktir.
tamamdır öyleyse 14 tercih etsem daha iyi olacak. Ekran çözünürlüğü açısından da daha tatmin edici olur gibime geliyor. Fan sesi ne durumda ? Kurgu esnasında ya da ofis işleri yaparken çok kafa ütülüyor mu ?

Tamamdır öyleyse 14 tercih etsem daha iyi olacak. Ekran çözünürlüğü açısından da daha tatmin edici olur gibime geliyor. Fan sesi ne durumda? Kurgu esnasında ya da ofis işleri yaparken çok kafa ütülüyor mu?

Fani bende sadece render alirken aciyor arada bir 5 6 saniye kapatip aciyor ama uzun sureli bir tek render alirken aciyir onda da Full aciyor biraz kafa utuluyor ama aşırı degil benim james dobkey 710 kulaklık var takinca duymuyorum.

Fani bende sadece render alirken aciyor arada bir 5 6 saniye kapatip aciyor ama uzun sureli bir tek render alirken aciyir onda da Full aciyor biraz kafa utuluyor ama aşırı degil benim james dobkey 710 kulaklık var takinca duymuyorum.

Hocam zaten render alırken fan açması çok normal, render ile falan uğraşmayacağım çok. Yönlendirmeler için çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı