Huawei Matebook D 16 vs MacBook Air M1

latiass

Hectopat
Huawei
Macbook
Bu iki laptop arasında kararsız kaldım. Veri bilimi uğraşacağım yani Python ve SQL gibi programlar kullanacağım. Onun dışında günlük işler için kullanılacak.
İ9ların çok ısınma problemi olduğunu duydum. Hangisini neden önerirsiniz?

Huawei
Macbook
Bu iki laptop arasında kararsız kaldım. Veri bilimi uğraşacağım yani Python ve SQL gibi programlar kullanacağım. Onun dışında günlük işler için kullanılacak.
Macbook Air m1 kesinlikle i9 daha iyi ancak Air çoğu şey olarak daha iyi

Ayrıca Macbook Air m2 vardı 30k ya onu alırsınız

Macbook Air m1 kesinlikle i9 daha iyi ancak Air çoğu şey olarak daha iyi

Ayrıca Macbook Air m2 vardı 30k ya onu alırsınız

8 GB ram içeriyor ama.

Huawei
Macbook

Kesinlikle Huawei. M1 Air'in uzun ve ağır kullanım sonrası ısınma sorunu var çünkü cihazda fan yok. i9 13900H M1'den %100'ün üzerinde daha performanslı. (tabii ki daha çok güç tüketiyor)

Hocam gerçekten çok fark etmiyor render dışında sorun çıkmıyor bence M2 Air alın daha güncel ve güzel görünen ve de performansıda yüksek.

i9 13900H daha iyi hocam yanlışınız var PassMark puanı çoklu%117 daha iyi. GPU olarak ve güç tüketimi olarak M.2 daha iyi.

Hocam gerçekten çok fark etmiyor render dışında sorun çıkmıyor bence M2 Air alın daha güncel ve güzel görünen vede performansıda yüksek
M2 modellerde soğutucu var mı peki bilginiz var mı?

Kesinlikle Huawei. M1 Air'in uzun ve ağır kullanım sonrası ısınma sorunu var çünkü cihazda fan yok. i9 13900H M1'den %100'ün üzerinde daha performanslı. (tabii ki daha çok güç tüketiyor)
Arkadaşın attığı M2 model macbookla kiyaslarsanız hangisini önerirsiniz peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı