Huawei Matebook D15 laptop soğutucu önerisi

Mehmetcan900

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bilgisayarım çok ısındığından bir soğutucu almaya karar verdim bir soğutucu öneriniz var mı?

Huawei Matebook D15 15.6 inc.

Laptopun alt kısmı bu şekilde

1689173015136.png

Soğutucu almak yerine işlemci Turbo Boost ayarını kapatıp bilgisayarın altına hava akışı sağlayacak şekilde kitap koyun. Masrafsız ve soğutuculardan daha iyi bir işlem.
Merhaba hocam dediğinizi yapmak istiyorum ancak işlemcim amd ryzen 5 3500u modeli ve bunun hakkında bir video bulamadım daha doğrusu amd işlemcileri ile alakalı bir video bulamadım lütfen link paylaşabilir misiniz

Merhaba hocam dediğinizi yapmak istiyorum ancak işlemcim AMD Ryzen 5 3500U modeli ve bunun hakkında bir video bulamadım daha doğrusu AMD işlemcileri ile alakalı bir video bulamadım lütfen link paylaşabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki yöntemi adım adım ve dikkatlice uygulayın. Ondan sonra cihazı servise gönderip bakımının yapılmasını isteyin. Servisten geldikten sonra bilgisayarın altına birkaç kitap koyun ve buzdolabınız hayırlı olsun :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki yöntemi adım adım ve dikkatlice uygulayın. Ondan sonra cihazı servise gönderip bakımının yapılmasını isteyin. Servisten geldikten sonra bilgisayarın altına birkaç kitap koyun ve buzdolabınız hayırlı olsun :)
Teşekkür ederim hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı