Huawei MateBook D15 vs Lenovo IdeaPad 3

MateBook D15 aldım ilk izlenimler olarak oldukça hafif ve çok şık bir cihaz pili baya uzun gidiyor ve özellikle ekranı renkleri vs. çok güzel. Tam aradığım gibi yanında taşıyabiliceğin istediğin yerde her an açıp işlerini halledebileceğin zarif bir cihaz tavsiye ederim.

Matebook D15 aldım ilk izlenimler olarak oldukça hafif ve çok şık bir cihaz pili bayağı uzun gidiyor ve özellikle ekranı renkleri vs. çok güzel. Tam aradığım gibi yanında taşıyabiliceğin istediğin yerde her an açıp işlerini halledebileceğin zarif bir cihaz tavsiye ederim.

Hocam hala kullanıyor musunuz bende almayı planlıyorum RAM 8 GB olduğu ve yükseltilemediği için kötü yorumları var performans açısından nasıl 8 GB hali iş görür mü?

Hocam hala kullanıyor musunuz bende almayı planlıyorum RAM 8 GB olduğu ve yükseltilemediği için kötü yorumları var performans açısından nasıl 8 GB hali iş görür mü?
Cihaz amacına göre kullanılacak bir cihaz genel kullanım için oldukça iyi özellikle pili saatlerce gidiyor. Ancak oyun veya render gibi ağır işler için uygun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı