Huawei P Smart 2019 alınır mı?

1.

Telefon almayı düşünüyorum ancak Türk Telekom bayisinden faturama ek olarak alacağım. Aklımda Huawei P Smart 2019 modeli var fiyatı da iyi ama dediğim gibi peşin almayı düşünmüyorum. Kafamdaki soru şu bu telefonlarda kendiliğinden sararmalar, çizikler, ekran bölünmesi gibi problemler oluyormuş sizin tavsiyeniz nedir? Kullananlar veya işin ehli olanlar yardımcı olabilir mi?

1 ay önce aldım Vatan PC'den 1530TL'ye harika telefon kasma donma yok şarjı iyi 1 günü çok rahat çıkarıyor. Şu an Android 10 yüklü P20'den sürüm olarak daha güncel. Kamerasıda kullanışlı.
Telefon almayı düşünüyorum ancak Türk Telekom bayisinden faturama ek olarak alacağım. Aklımda Huawei P Smart 2019 modeli var fiyatı da iyi ama dediğim gibi peşin almayı düşünmüyorum. Kafamdaki soru şu bu telefonlarda kendiliğinden sararmalar, çizikler, ekran bölünmesi gibi problemler oluyormuş sizin tavsiyeniz nedir? Kullananlar veya işin ehli olanlar yardımcı olabilir mi?

Bende çok araştırdım. Etrafımdakiler xioami al dedi iyi bunu almışım sana kullanıcı tavsiyesi. Kılıfla kullanıldığı sürece çizik falan olmaz kardeşim.

Cihaz alınır donanım bakımından çok iyi bir cihaz. Ancak arkası plastik olduğu için kılıfsız kullanımında çok rahat çizilebiliyor ayrıca cihazda çok hafif. Kamerası da o kadar çok iyi değil ancak idare eder. Ama bu cihaza bu kadar para verilmez. Bu arada yüz tanıma özelliği gözünüzü kıstığınız zaman bile açılmıyor bilginiz olsun.

Kamerası çok iyi değil batarya ve işlemcisi iyi bir telefon fiyatına göre bence 4 GB RAM'ı olsa daha iyi olabilirdi

Geri
Yukarı