Huawei P Smart 2019 ekranı gidip geliyor

Eren_16

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Huawei P Smart 2019 model bir telefona sahibim. Son birkaç gündür ekranı gitmeye başlamıştı tam şu saatlerde hepten gitti ekranı açıyorum. Siyah ekran var ama ses geliyor ekranın açık olduğu anlaşılıyor. Ekrana bastırıp açınca ekranı görüntü geliyor. Bataryada mı bir sorun var yoksa içeride kablolarda mı temassızlık var çözemedim. Yoksa başka bir sorun mu var? Aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Huawei P Smart 2019 model bir telefona sahibim. Son birkaç gündür ekranı gitmeye başlamıştı tam şu saatlerde hepten gitti ekranı açıyorum. Siyah ekran var ama ses geliyor ekranın açık olduğu anlaşılıyor. Ekrana bastırıp açınca ekranı görüntü geliyor. Bataryada mı bir sorun var yoksa içeride kablolarda mı temassızlık var çözemedim. Yoksa başka bir sorun mu var? Aydınlatırsanız sevinirim.

Ekranınız bozulmuş. Tamir edilecek.

500 ila 600 TL civarında olacaktır.

Nettech diye bir yerde temmuz ayında yaptırmıştım gene ekran değişmişti. Yeni değişti ve düşürme veya herhangi bir sert darbeye maruz kalmadı inşallah ekrandan değildir yazın 800-900TL civarı bir para ödemiştim. Ek olarak sorun olsa hiç açılmaz diye tahmin etmiştim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı