Huawei P20 Lite Dokunmatik Sorunu

Gamer4545

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
2 gün önce Hepsiburada'dan Huawei P20 lite aldım. Cihaz elime ulaştı ve kullandığımda dokunmatiğinde sorun vardı; bir uygulamayı açmak istediğimde bazen 2 3 kez dokunmam gerekiyor mesela. Hepsiburada ile görüşüp cihazi iade etmek istediğimi belirttim fakat iade alamayacaklarını söylediler. Benim bildiğim 14 gün içinde iade hakkımın olması. Şimdi ben bu cihazı iade edemez miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
''İade şartları; Ürününüz size teslim edildikten sonra 14 gün içinde iade başvurusunda bulunabilirsiniz. İade işlemi için ürünü hepsiburada'ya göndermeden önce başvuru kaydı oluşturmalısınız.'' böyle bir ibare yer alıyor bunu yapmayı denedin mi acaba ? Kiminle görüştün ?

''İade şartları; Ürününüz size teslim edildikten sonra 14 gün içinde iade başvurusunda bulunabilirsiniz. İade işlemi için ürünü hepsiburada'ya göndermeden önce başvuru kaydı oluşturmalısınız.'' böyle bir ibare yer alıyor bunu yapmayı denedin mi acaba ? Kiminle görüştün ?
Hepsiburada çağrı merkezini aradım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı