Huawei P20 Lite Kilitlenme Sorunu

Telefonum dünden beridir alttaki görsel gibi olup herhangi bir açma dokunmatik işlemi yapmayıp 10 saniyeliğine bu ekranda kilitleniyor. Açıp kapatsam bile aynı ekranda kalıp 10 20 dakika boyunca bir normal ekrana bir de bu ekrana geçiyor.

IMG_20210616_100537.jpg

Yani herhangi bir ekran koruyucu veya açma kapama zamanı bile belirlemedim, yazılım da son sürümüne güncelenmiş durumda. 9.1.0 sanırım şu anda da aynı durumda açamıyorum.

Bilen birisi var mı acaba kendi başıma çözebileceğim bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim telefonum suya düştü 1 2 sn kaldı maksimum, çıkardım çalışıyordu şimdi bu ekranda kaldı. Herkesi aradık sorduk haberleri yok. Hard reset attım gene böyle kilitli telefonum. Sen nasıl düzelttin?

Telefonum dünden beridir alttaki görsel gibi olup herhangi bir açma dokunmatik işlemi yapmayıp 10 saniyeliğine bu ekranda kilitleniyor. Açıp kapatsam bile aynı ekranda kalıp 10 20 dakika boyunca bir normal ekrana bir de bu ekrana geçiyor.

Eki Görüntüle 1070022

Yani herhangi bir ekran koruyucu veya açma kapama zamanı bile belirlemedim, yazılım da son sürümüne güncelenmiş durumda. 9.1.0 sanırım şu anda da aynı durumda açamıyorum.

Bilen birisi var mı acaba kendi başıma çözebileceğim bir şey mi?

Aynı sorun bende vardı biraz araştırdım bunun telefon kapaklı kılıf varmış gibi algılamasıdan kaynaklanıyor çözüm ise ayarlardan "akıllı kapak" denen bir ayar var bunu kapatmanın gerekiyor bulamazsanız aram kısmına yazmanız yeterli.

@Berke45 @Zehra Kara

Geri
Yukarı