Huawei P40 Lite vs Redmi Note 9 Pro vs Realme 6 8 GB.

Arkadaşım ama artık ben bile sıkıldım, Google Play hizmetlerini yaparsan P40 Lite. Uğraşamam diyorsan Realm'e 6 8+128 GB bu kadar bitti.

Kardeşim bu forumda bu zamana kadar kimseyle tartışmadım sen ilk olacaksın herhalde.
İlk önce eğer bıktıysan yazmayabilirsin bana ne yazmamak bu kadar zor mu anlamıyorum. Herkesin farklı bir yapısı vardır kimi az sorar kimi çok sorar ya da başka bir şey yapar. Ben çok soran, üstüne giden ve onu anlamaya çalışan biriyim. Bu forumda tek sen yoksun herkese bu soruyu soruyorum. Yazdıysan yazmayabilirsin. Bıktım falan diyorsun bana ne kardeşim. Benim kişiliğim bu, bir şeyi öğrenmek ya da farklı kişilerin düşüncelerini alıyorum hep, yanlış ya da doğru fark etmez.
Örnek vereyim bir konuda sistem toplamıştım eksikleri nelerdir diye sormuştum arkadaş Ryzen 3 3100 ile GTX 1660S işlemciye yüklenen oyunlarda darboğaz yapar demişti. Bunun yanlış mı doğru mu olduğunu anlamak için farklı bir forumda konu açmıştım oradakiler de RTX 2060'da küçük dar boğazlar yapar demişlerdi şimdi kime inanıyım ben?
Yani anlatmaya çalıştığım şey sadece senin yazdığın şey doğru olmayabilir. Sen Xiaomi Redmi Note 9 Pro'dan bahsetmiyorsun, adamlar o 3 telefondan 9 Pro'yu öneriyor. Bende kararsız kaldığım için yeniden konu açıyorum. Dediğim gibi yazmayabilirsin. Öğrenmek için hep soru soruyorum örnek verecek olursak Caner uncuyla karşılaştığım hemen hep konuda bir soru soruyorum o da cevaplıyor bu kadar basit yani.

Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim, bu forumda bildiğim konular dahilinde herkese yardımcı oluyorum ve olacağımda tek bir konu altında bilgi almaya çalışsan diyorum. Olay bu zaten ben herkese yardımcı olmaya çalışırım. Kimseyle bir sıkıntım olmadı ve olmayacakta.
Redmi modellerinde düşük malzeme kalitesi olduğu için önermiyorum. Bu arada Redmi Note 9 serisinde kamera tozlanmasıyla ilgili çok şikayet var çok temiz ve titiz değilseniz elbette kamera tozlanacak.

Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim, bu forumda bildiğim konular dahilinde herkese yardımcı oluyorum ve olacağımda tek bir konu altında bilgi almaya çalışsan diyorum. Olay bu zaten ben herkese yardımcı olmaya çalışırım. Kimseyle bir sıkıntım olmadı ve olmayacakta.
Redmi modellerinde düşük malzeme kalitesi olduğu için önermiyorum. Bu arada Redmi Note 9 serisinde kamera tozlanmasıyla ilgili çok şikayet var çok temiz ve titiz değilseniz elbette kamera tozlanacak.

O tozlanma şeyiyle alakalı az önce bir yerde okudum. Arkadaş köyde yaşıyormuş, 3 ay önce telefonu almış kılıfıyla beraber şuana kadar tozlanma yaşanmamış.
Yanlış anlaşılmasın burada 9 Pro'yu büyütmeye çalışmıyorum. Sadece tozlanmanın ne kadar doğru olup olamayacağını söylemeye çalıştım.

Geri
Yukarı