Huawei P9 vs Sony Xperia XZ

Sinan05

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
Finans
Kamera ve hız olarak hangisi daha iyidir uzun vadede? Kasa kalitesi ve sistem güncellemeleri olarak da hangisi daha iyidir acaba önerilerinizi bekliyorum.

Performans, batarya, ekran, donanım olarak XZ daha iyi. İki telefonunda malzeme kalitesi son derece kaliteli. İki telefonun da güncelleme ömrü aynı olur, Sony güncellemeleri biraz daha çabuk verir. Kamera tarafında fotoğraf çekiminde P9 daha iyi. Video tarafında ise XZ daha önde. P9 modelinde 4K video kaydı yok. Heri ki telefonda da OİS yok, XZ modelinde yazılımsal olarak OİS donanımına benzer bir yazılım vasıtasıyla OİS işlevi yerine getirilmeye çalışıyor, OİS kadar başarılı olmasa da yine iş görür. Tasarım olarakta P9 bana daha iyi geliyor, Sony Z serisinden beri tasarımını bir türlü değiştirmedi bu yüzden beğenmiyorum. Fiyat olarakta P9 daha ucuz. İkisi arasından ben P9 alırdım açıkçası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İkisini de izle kararını ver. Ben olsam P9 alırdım çünkü fotoğraf kalitesi video kalitesinden daha önemli.

Huawei p9'u baya araştırmıştım.Eğer şarj süresi senin için pek önemli değil ise p9'u tercih et.(Huaewei p9'un şarj süresi araştırdığıma göre 3 ile 5 saat arasıymış)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı