Huawei Tablet alınır mı?

eemir97

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Bir tablet almak istiyorum. İnternette karşıma çıktı. Huawei tabletleri kullanan veya bilgi sahibi olan var ise beni aydınlatabilir mi?

Telefon ekosistem olarak iOS kullanıyorum. Saat kulaklık ve telefonum iOS. Fakat farklı bir yazılımıda tatmak istiyorum. IPad'e mi yöneleyim ekosistemi bozmayayım yoksa yenilik için Huawei denenebilir mi?

2 farklı modeli buldum, farklarını ve Apple cephesindeki rakibine göre yorumlarsanız sevinirim.

1-https://consumer.huawei.com/tr/tablets/matepad-air/buy/

2-

Son düzenleyen: Moderatör:
Huawei Matepad 11 kullanıyorum. Her bakımdan beklediğimin üstünde çıktı. Düşünmeden alabilirsiniz. Eşim de de İpad 9. nesil var, karşılaştırma firsatimda oldu bolbol.
Bildiğiniz gibi google servisleri yok fakat hic bir şekilde sıkıntı yaşamadım. Youtube da gmail hesabımla giriş yaparak kullanabiliyorum. Eger alırsanız her türlü sorunuz da yonlendirebilirim.

Edit: Google Play de gmail hesabımla sıkıntısız kullanıyorum ve sekronize.

Son düzenleme:
İpad alman daha iyi olur.
Nedenini öğrenebilir miyim? Cihaz olarak 14 pro kullanıyorum aktif olarak zaten, ekosistem yeterli veya kamera fotoğraf işimi çözüyor. Neden almayayım?
Huawei Matepad 11 kullanıyorum. Her bakımdan beklediğimin üstünde çıktı. Düşünmeden alabilirsiniz. Eşim de de İpad 9. nesil var, karşılaştırma firsatimda oldu bolbol.
Bildiğiniz gibi google servisleri yok fakat hic bir şekilde sıkıntı yaşamadım. Youtube da gmail hesabımla giriş yaparak kullanabiliyorum. Eger alırsanız her türlü sorunuz da yonlendirebilirim.

Edit: Google Play de gmail hesabımla sıkıntısız kullanıyorum ve sekronize.
cevap için teşekkürler, pro mu air mı peki?

Nedenini öğrenebilir miyim? Cihaz olarak 14 pro kullanıyorum aktif olarak zaten, ekosistem yeterli veya kamera fotoğraf işimi çözüyor. Neden almayayım?

İkisinin de özelliklerine baktım şimdi. Pro 8 hoparlör ağzımı sulandırsada ben air tercih ederdim. Tabi siz ölçün tartın derim.

Hocam nedeni basit, Apple ecosystem'i içerisindesiniz ve birden çok cihaz var. iPad bence de en mantıklı seçenek.

Eğer sadece iPhone var deseydiniz alın deneyimleyin derdim ben de.

Şu anda hala gözümde tablet tarafında Apple gayet önde. Ama hem samsung hem huawei hem de Xiaomi ciddi güzel cihazlarla geldiler. iPad'i alaşağı edecekler bu gidişler. Pro değil düz ipad

MatePad Air aldım iPad Pro 10.5'ten daha önce de iPad mini 5 vardı bunlardan geçtim Google servisleri sorun değil istediğim edit
uygulamalarını oyunlarırahatça kurdum ekranı sesi IPad'den iyi oyunlarda Genshin Impact en yorucu mobil oyundur onda Ultra 60 FPS kasma 0 ısınma 0 beklediğimin üstü çok çok iyi iPad 10 yerine tercih ettim iyi ki almışım.

İkisinin de özelliklerine baktım şimdi. Pro 8 hoparlör ağzımı sulandırsada ben air tercih ederdim. Tabi siz ölçün tartın derim.
Pro sanki biraz büyük gibi ama almışkende büyüğünü alayım diyorum:D

Hocam nedeni basit, Apple ecosystem'i içerisindesiniz ve birden çok cihaz var. iPad bence de en mantıklı seçenek.

Eğer sadece iPhone var deseydiniz alın deneyimleyin derdim ben de.

Şu anda hala gözümde tablet tarafında Apple gayet önde. Ama hem samsung hem huawei hem de Xiaomi ciddi güzel cihazlarla geldiler. iPad'i alaşağı edecekler bu gidişler. Pro değil düz ipad
Çok profesyonel kullanım için almıyorum mail türevi office uygulamaları için alacağım yazılım veya çizim odaklı almıyorum, 14 pro zaten her işimi görüyor watch ile kullanım rahatlığı bana yetiyor. Tablet alma durumum tamamen keyfi ihtiyaçtan değil açıkcası.
MatePad Air aldım iPad Pro 10.5'ten daha önce de iPad mini 5 vardı bunlardan geçtim Google servisleri sorun değil istediğim edit
uygulamalarını oyunlarırahatça kurdum ekranı sesi IPad'den iyi oyunlarda Genshin Impact en yorucu mobil oyundur onda Ultra 60 FPS kasma 0 ısınma 0 beklediğimin üstü çok çok iyi iPad 10 yerine tercih ettim iyi ki almışım.
Teşekkürler klavyeli ve kalemli satılması çok cezbediyor beni alacağım gibi :d

Pro sanki biraz büyük gibi ama almışkende büyüğünü alayım diyorum:D

Çok profesyonel kullanım için almıyorum mail türevi Office uygulamaları için alacağım yazılım veya çizim odaklı almıyorum, 14 Pro zaten her işimi görüyor Watch ile kullanım rahatlığı bana yetiyor. Tablet alma durumum tamamen keyfi ihtiyaçtan değil açıkçası.

Teşekkürler klavyeli ve kalemli satılması çok cezbediyor beni alacağım gibi :d

Vallahi bende alacak bir şey bulamadım e IPad'de bataryası hızlı bitiyor diye PC yanına bunu aldım gözümede hoş göründü ama ben kalemsiz aldım Hepsiburada'dan daha ucuz amaç film izleme oyun oynamaksa benim yaptığım gibi kaleme gerek yok klavye nereden alırsan al kutudan çıkıyor zaten.

Çok profesyonel kullanım için almıyorum mail türevi office uygulamaları için alacağım yazılım veya çizim odaklı almıyorum, 14 pro zaten her işimi görüyor watch ile kullanım rahatlığı bana yetiyor. Tablet alma durumum tamamen keyfi ihtiyaçtan değil açıkcası.

O zaman keyfinize göre alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı