"Hükümet istifa" diyen taraftarlara süresiz maç cezası getirildi!

Konya, Kayseri, Rize gibi takımlar destek verdiler hükümete. Her ne kadar devletimizin deseler de o bildiri FB ve BJK taraftarının "Hükümet istifa!" sloganından sonra yayınlanmıştır. Ortada devlete laf söylenmezken böyle bir şeyin olması demek hükümetçi olduklarını gösterir.

2-3 maç yukarıdan emir gelir atanan hakem rakiplerinin maçlarını baltalar bunlara maç kazandırır ya da kasaya 3-5 para atarlar.

Hükümetle devlet aynı şey değil zaten burada devlete laf yok. Neyse seçimden sonra gidecekler zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1686375
Ayrıca 6222 nolu kurala göre ceza kesilen birisini örnek göstermek gerekirse ceza kesilen kişilere hem maç cezası hem de para cezası kesiliyor.

Komedi ülkesine hoş geldiniz. İstibdat dönemindeyiz sanırsınız. Fikir özgürlüğü yok :D.

Süresiz olmasına şaşırdım.

Son düzenleme:
Adamın biri Kremlin önünde "diktatöre ölüm!" diye bağırıyormuş. Polis adamı almış, Stalin’in karşısına getirmiş. Stalin adama “yoldaş ne demek istedin?" diye sormuş. Adam da "Hitler’i kastediyordum" demiş. Stalin bu sefer polise dönmüş: "Yoldaş peki sen ne demek istedin?"

Süresiz değil de 14 Mayıs'a kadar desek. :)
Ceza alan bir taraftarın eline geçen ihtara bakmak lazım. Normal şartlarda 1 seneymiş gözüküyor. O 14 Mayıs'ı para cezası için hesaplamış olabilirler.

Kuzey Kore bile bu kadar insanların fikir özgürlüğünü çiğnemiyordur. (!)
Kuzey Kore'de insan hakkı yok bu yüzden oradaki insanlar zaten bunun farkında değiller. Bizim özgürlüğümüz kısıtlanıyor.
O yüzden orada doğsaydım daha mutlu olacağıma eminim. Hiçteyse doğduğumdan beri aynı özgürlüğüm oluyor. Burada kısıtlanıyoruz maalesef.

Ceza alan bir taraftarın eline geçen ihtara bakmak lazım. Normal şartlarda 1 seneymiş gözüküyor. O 14 Mayıs'ı para cezası için hesaplamış olabilirler.

Kuzey Kore'de insan hakkı yok bu yüzden oradaki insanlar zaten bunun farkında değiller. Bizim özgürlüğümüz kısıtlanıyor.
O yüzden orada doğsaydım daha mutlu olacağıma eminim. Hiçteyse doğduğumdan beri aynı özgürlüğüm oluyor. Burada kısıtlanıyoruz maalesef.

Kısıtlamanın daha da üstü kralını veriyorlar.

Son düzenleme:
En az 20 milyon Fenerbahçe taraftarını mı susturacaklar? Bu olay sokakta yaşansaydı sokağa çıkma cezası mı verilecekti?

Kimse ''istifa sesleri yükselten'' ne Beşiktaş ne de Fenerbahçe taraftarını susturabilir bu olaydan sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı