Hüseyin Nihal Atsız hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Atsız'a ırkçı, barbar, çağdışı diyen insanlar gerçekten heryerde Araplar gitsin diye ağlıyor ya çok komik:) Sonra gelip milletime zarar verenler gitsin diyorlar. Her Arabın ülkeye zararı dokunmuyor sizde genelleme yapıyorsunuz. Ve bu sözde insan hakları savunucularına soruyorum. ATSIZ'a sövüp düşman kesildiğiniz kadar sizin kandaşlarınıza eziyet eden Çin hakkında da bu şekilde konuşuyor musunuz?

Bu dava içerisinde zamanında bulunmuş birisiyim. Kendisini anlamak için o ruhu yaşamak lazım. Şimdiki nesilde o eski ruh yok, yapılan yorumlara bak ya. :) Atsız Ata için yazılan hakaretler ve küfürleri edenler umarım ceza alırlar. Forumdaki Türk düşmanlarını bir bir görmüş olduk bu konu sayesinde. Bu tarz konuların açılmasına karşıyım, insanları birbirine düşürmekten başka bir işe yaramıyor çünkü.

Komünizmin işçi sınıfının somurulmesinin önüne geçmekten başka bir şey olmadığını öğrenseniz keşke. Aksine hiçbir ırk ile de sorunu yoktur, ATSIZ'a nazaran.

Hiçbir şey demeden Türkiye'nin her bir halkının özgür iradesiyle yorumuna bırakıyorum şu cümleyi.

Çık bir hava al. Kürt arkadaşın dahi olmamıştır büyük ihtimalle.
Okulumuzda çoğunlukla Kürt öğrenciler var. Bir sürü de Kürt arkadaşım oldu. Komünizm insan doğasına aykırı bir görüştür. Dünyada zengin fakir ayrımı olmak zorundadır, sınıf olmak zorundadır. Bu insanın doğasında vardır.

Okulumuzda çoğunlukla Kürt öğrenciler var. Bir sürü de Kürt arkadaşım oldu. Komünizm insan doğasına aykırı bir görüştür. Dünyada zengin fakir ayrımı olmak zorundadır, sınıf olmak zorundadır. Bu insanın doğasında vardır.
Öyle bir doğa yok. Geldi yine doğacılar. Bu bir komünizm konusu değil ama birkaç şey söylemek elzem oldu, sonra konuyu tekrar ATSIZ özeline döndürürüz:

İnsan dediğin varlık doğası gereği sınıfsız yaşadı uzun bir süre. Meta denen şey -para kastedilmiyor- üretilene kadar da yoktu bu. Aslında sınıfsızsın doğacı arkadaş, haberin yok.

ATSIZ ise komünizm karşıtı konuşuyor, sizce neden? E çünkü müritlerini azaltıyor.

Siz gerçekten kafayı yemişsiniz. Milliyetçilik ile Irkçılık arasında dağlar var. Anlayın şunu. Evet Araplar gitsin diyorum ve Arapları sevmiyorum. Irkçı diyorsanız istediğiniz kadar diyin benim 6 senelik Arap arkadaşım da var en iyi arkadaşım şuanda. Ama kendisi mülteci değil bizzat Türk vatandaşı. Ben ülkemde karıma kızıma bakan taciz eden ülkede kargaşa çıkartan Arapları istemiyorum ve sonuna kadar da hakkım bu. Özgürlüğüme ve vatanıma tehditler çünkü. Ama sen gidip bunu 30 40 ırka yayamazsın. Lan şaka gibi gelmişler burada ırkçılığı savunuyorlar. Atatürk sizleri görse gelip suratınıza tükürürdü. Ceza almalılar falan diyorlar bide. En büyük Türk düşmanı sizsiniz. Sizin gibiler yüzünden diğer ülkeler bize böcek gibi davranıyorlar. Orada burada TÜRK yazarak vatana millete hayırlı olmuyorsunuz şunu bi anlayın artık.

TÜRK yaziyor, ATSIZ yaziyor. Oğlum kutsal değil la bunlar. Az daha büyük yazabilse valla az daha büyük yazacak. Punto falan artır bari. 🤣

Kafayı sıyırmışsınız siz.
Sende bir karın ağrısı var ama anlayamadım. Yaptığın yorumlar hiç sağlıklı değil. Aşağılık kompleksin mi var?

Öyle hocam öyle. Türkler zamanında bu Türk düşmanının atalarını biçti sanırım.
Bak bak teoriye bak. Yok aslında ben Mars'taki Türk kolonilerinden geliyorum. Malum Atsız'ın Türk'ün Türkten başka dostu yoktur felsefesine gönül verip geldik Dünya'ya ama Marstaki Türkleri kastetmiyormuş. Karın ağrım o yüzden aslında. 😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı