Hüseyin Nihal Atsız hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vatan, millet, Sakarya falan ne gerek var ya bunlara? Yok Turanı kuralım yok şu ülkeyi alalım nedir derdiniz? Aylık 360$ çalışıyorsun Türko, demokrasi ve insan haklarına saygıda en son ülkelerdeyiz bütün Türk devletleri böyle. Milliyetçilikmiş, Türkçülükmüş senin neyine? Bu tarz düşünceler bana göre çağdışı ve barbarcadır.
İktidar yanlısı değilim, Zafer Parti'liyim. Vatan millet Sakarya'ya çok gerek var. Ben devletimin ve IRKIMIN ilelebet bağımsız bir şekilde yaşayıp yücelmesini istiyorum. Bu düşünce barbarca değildir.

Irkçı olması bile sevmemem için güzel bir sebep.
Benim de kendisine saygı ve sevgi beslemem için bir sebep.

İktidar yanlısı değilim, Zafer Parti'liyim. Vatan millet Sakarya'ya çok gerek var. Ben devletimin ve IRKIMIN ilelebet bağımsız bir şekilde yaşayıp yücelmesini istiyorum. Bu düşünce barbarca değildir.

Dediğin şey ile ırkçılık aynı şey değildir. Önce onu bi öğren. O zaman hitler de harika bir milliyetçiydi. Saçmalık cidden. Irkçının teki nihal atsız. Atatürk de ırkının yaşayıp yücelmesini istedi ama şu sözleri de çabalarına ekledi ''Lakin millet hayatı tehlikeye maruz kalmıyorsa savaş cinayettir''. Yani diğer ırklara karşı değildi.

Sen niye bu konuyu açtın abicim? Fikir orgysi mi yapmayı planliyordun seni destekleyenlere birlikte? Acik açık kendine irkçı demek bile normal bir şeymiş gibi davranıyorlar, ne hale geldi şu Türkiye aklım almıyor.

Önceki mesajlarımdan birinde yazdığım gibi, Atsız oğluna yazdığı vasiyette pek de öyle demiyor. Nereden baksan 20-30 milleti bize düşman bellemiş.
buyurun hocam Nihal ATSIZ'ın bizzat sözü.

TÜRK yaziyor, ATSIZ yaziyor. Oğlum kutsal değil la bunlar. Az daha büyük yazabilse valla az daha büyük yazacak. Punto falan artır bari. 🤣

Kafayı sıyırmışsınız siz.
Evet daha büyük yazılsa daha büyük yazarım. Çünkü Başbuğ ATSIZ ve TÜRK ırkı kutsaldır.

TÜRK yaziyor, ATSIZ yaziyor. Oğlum kutsal değil la bunlar. Az daha büyük yazabilse valla az daha büyük yazacak. Punto falan artır bari. 🤣

Evet daha büyük yazılsa daha büyük yazarım. Çünkü Başbuğ ATSIZ ve TÜRK ırkı kutsaldır.
Dediğin şey ile ırkçılık aynı şey değildir. Önce onu bi öğren. O zaman hitler de harika bir milliyetçiydi. Saçmalık cidden. Irkçının teki nihal atsız. Atatürk de ırkının yaşayıp yücelmesini istedi ama şu sözleri de çabalarına ekledi ''Lakin millet hayatı tehlikeye maruz kalmıyorsa savaş cinayettir''. Yani diğer ırklara karşı değildi.
Hahahaahha. Hocam Atsız TÜRK ırkından olmayan herkesin Türk'e bir hayrı olmayacağını biliyordu. Pekte haksız çıkmadı.

Hahahaahha. Hocam Atsız TÜRK ırkından olmayan herkesin Türk'e bir hayrı olmayacağını biliyordu. Pekte haksız çıkmadı.
Sen niye bu konuyu açtın abicim? Fikir orgysi mi yapmayı planliyordun seni destekleyenlere birlikte? Acik açık kendine irkçı demek bile normal bir şeymiş gibi davranıyorlar, ne hale geldi şu Türkiye aklım almıyor.
Hayır bunun için açmadım, az zahmet edip okursanız linç yeme pahasına açtığımı okursunuz.

Dosya Ekleri

• images - 2023-06-09T215826.766.jpeg
    images - 2023-06-09T215826.766.jpeg
    62 KB · Görüntüleme: 48
Eğer bu söz ona aitse doğru demiş, fakat başka yazılarıyla çelişmiyor mu?
Hayır, ATSIZ hayatının büyük bir bölümünü s*syalist ve k*munistlere düşmanlık yaparak geçirmiştir aslında. Düşünce özgürlüğüne de Türklüğe ve Bütünlüğe karşı gelmeyecek şekilde karşı değildi.

Buyurun hocam Nihal ATSIZ'ın bizzat sözü.
Komünizmin işçi sınıfının somurulmesinin önüne geçmekten başka bir şey olmadığını öğrenseniz keşke. Aksine hiçbir ırk ile de sorunu yoktur, ATSIZ'a nazaran.
Hiçbir şey demeden Türkiye'nin her bir halkının özgür iradesiyle yorumuna bırakıyorum şu cümleyi.
Çık bir hava al. Kürt arkadaşın dahi olmamıştır büyük ihtimalle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı