Oyun Humblebundle'da RDR2 98TL

Evet görmüştüm 80 di ama pazartesine kadar karta para yükleyemiyorum.
Indirim bitmiş 160 şuan :/
Humble da var mı indirim?
Humble'da 329 lira şuan. Voidu'da 1033 lira olmuş. Etail'de hala 169 liraya alınabiliyor Horizon25 koduyla. İlla oynarım riske atmayayım diyorsanız alın sizin tercihiniz. Fiyatlar artmazsa sürpriz oluyor malum son dönemlerde.

Arkadaşlar ben oyunu Humble Bundle'dan aldım ama oyun hala gelmedi.

1675437143510.png

4 gün daha varmış acele yok hocam.
Acele etmeli bence. Mortal Kombat 11' i ilk başta 16 TL yaptılar, daha indirim bitmeden fiyatı yükselttiler. Hatta onu bırakın, bir de indirim bitmeden önce alan ben de dahil çoğu kişinin keyini de vermediler. @kadide Hocam keyi etkinleştirmesine rağmen keyi Steam hesabından geri aldılar. Ayrıca RDR 2' yi de sabah saat 10-11 gibi almama rağmen hala vermediler. Parayı da iade etmediler. Sorun çıkartacaklarını pek düşünmüyorum ama bu kadar süre incelenemez ki bir sipariş. Oyun: Mortal Kombat 11 133.80 TL

Son düzenleme:
Acele etmeli bence. Mortal Kombat 11'i ilk başta 16 TL yaptılar, daha indirim bitmeden fiyatı yükselttiler. Hatta onu bırakın, bir de indirim bitmeden önce alan ben de dahil çoğu kişinin keyini de vermediler. @kadide hocam keyi etkinleştirmesine rağmen keyi Steam hesabından geri aldılar. Ayrıca RDR 2'yi de sabah saat 10-11 gibi almama rağmen hala vermediler. Parayı da iade etmediler. Sorun çıkartacaklarını pek düşünmüyorum ama bu kadar süre incelenemez ki bir sipariş.

Hocam sende de böyle mi yazıyor.

1675437678006.png

Yeni konular

Geri
Yukarı