Hummel Ayakkabı Çabuk eskir mi?

İyi akşamlar hocalarım. Hummel marka ayakkabılar nasıl? Rahatlığı ve dayanıklılığı nasıl? Çabuk yıpranır mı?

Hiç giymedim fakat abimin genelde tercih ettiği ayakkabılar.Abimin aldigi ilk hummel 1 haftada yırtılmıştı, büyük ihtimalle kullanıcı hatası olarak.Şuanda bir şikayet duymadım.Sizin kararınız bence bir deneyin.

İyi akşamlar hocalarım. Hummel marka ayakkabılar nasıl? Rahatlığı ve dayanıklılığı nasıl? Çabuk yıpranır mı?

Bende LX serisinden bir ayakkabı vardı. Malzeme olarak çok iyi değil. Rahatlık ve tabanlık konusunda ise çok iyi olduğunu düşünüyorum. Hissedilmiyor bile. O yönden güzel. Tabi diğer serileri nasıl bilmiyorum.

Kullanım şeklinize bağlı. Siz bir ayakkabıyı üst üste 5-6 gün giyerseniz daha hızlı yıpranır daha hızlı yorulur. Ayakkabıya 2-3 gün kullanımdan sonra 1-2 günlük ara vermeniz gerek yoksa her ayakkabı çabuk yıpranır.

Kullanım şeklinize bağlı. Siz bir ayakkabıyı üst üste 5-6 gün giyerseniz daha hızlı yıpranır daha hızlı yorulur. Ayakkabıya 2-3 gün kullanımdan sonra 1-2 günlük ara vermeniz gerek yoksa her ayakkabı çabuk yıpranır.

Ne alaka hocam öyle bir şey yok insan mı bu dinlensin ara versin.

:) Araştırın dediğimi, hatta direkt kendiniz uygulayın o zaman anlarsınız. Her şeyden ziyade aynı ayakkabıyı sürekli üst üste giymek ayak sağlığı için de zararlı.

Benim 3 tane hummel ayakkabım var uzun süredir de giyiyorum hepsi farklı modeller hiç birinde bir yırtılma vs. olmadı. Her gün giyerseniz yıpranıyor haliyle ama ben genel olarak memnunum rahat ayakkabılar üretiyor hummel.

DE593DFF-1E5F-46DF-876F-6AA072230531.jpeg

Hocam, arkadaş insana ait bir özelliği ayakkabıya aktarmis. Ayakkabinin dinlenme gibi bir seyi olamaz tabii ki.

Geri
Yukarı