Huylarınız veya Takıntılarınız

asdddxaw

Hectopat
Yer
İstanbul
Her gün en az 5 saat bilgisayarda oyun oynarım ama günün ilk oyununu oynamadan önce kahve içmezsem gün boyunca oynadığım tüm oyunlarda kötü skorlar elde ediyorum, var mı sizinde böyle huylarınız? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynarken yanıma biri gelince sohbete tutarsa kısa kısa cevaplar verir, onu yanımda istemediğimi çok belli ederim. Ayıp ettiğimi düşünen bazı kişiler var ama hiç istemiyorum.
Bir de dershane çıkışında aç olmasam da, olsam da çiğköfte dürüm yaptırırım, eve giderken yerim.
Bir kitap okuduysam ve beğendiysem, fiyat ne kadar olursa olsun, veya serideki kitaplar birbirleri ile alakasız olsa da, diğerlerini de alırım. Set olarak. Kitaplığımda tek kitap bulunmasını sevmem.

Kablolarla ilgili takıntım var. Kulaklık, şarj aletleri kabloları falan çekiştirilmemeli bükülmeden kullanılmalı. Kulaklığın falan kablosundan çekilerek çıkarıldığını görünce sinir olurum mesela.

Odam, dolabım, masamı her zaman düzenli tutarım. Bir başkasının da bu düzeni karıştırmasından veya yerini değiştirmesinden hoşlanmam. Mesela çekmeceye koyduğum saatin yönü ve yeri bellidir. Onu farklı bir yere koyunca nedense değişik hissediyorum, aklıma takılıyor düzeltene kadar.

Eğer akşam vakti film izlersem, ışıklar mutlaka kapalı olacak. Ayrıca film izlerken yanında mutlaka bir içecek de olacak. Hiçbir şey bulamazsam su alırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı