Garip Huylarınız

asdddxaw

Hectopat
Yer
İstanbul
Soğan keserken gözüm o kadar çok yanıyor ki artık soğana bakmadan soğan kesmeyi öğrendim, normal de acıya dayanıklı birisiyim ama gözüm anlamsız bir şekilde yanıyor 1 çay bardağını dolduracak kadar göz yaşı geliyor gözlerimden.

Diğer bir huyum ise birisi kafamı severken, oynarken veya kaşırken falan uykum geliyor bu huyum yüzünden berberdeyken hep gözlerim kapalı oluyorum inanılmaz uykum geliyor hatta bir keresinde öne doğru düşmüştü kafam sonra uyanmıştım. 😁 😁

Sizin de garip huylarınız varsa bekliyorum. 😁

• 5 dakikalık tuvalet arasında günün kritiğini yaparım.
  • Odamdaki herhangi bir şey düzensiz olursa oturamam, uyuyamam hatta telefonda dahi konuşamam. O dolap her zaman kapalı, o tablolar her zaman nizami olmalıdır. Herhangi bir hastalığım yok bu konu için.
  • Tek yaşadığım zamanlarda ocak kapalı mı, ütünün fişi çekilmiş mi, telefon ve cüzdan cebimde mi, doğal gaz ne durumda gibi şeyleri kontrol ederdim mutlaka.

Her gün saat 05.00'da kalkmak. Alarmın 04.58'de çalar 2 dakika içinde ayılırım. Son haftalarda alarmsız kendi kendime uyanmaya çalışıyorum.

Toza karşı sinirim var. Bu yüzden ne zaman bilgisayar başına oturursam oturayım, toz olsun olmasın fark etmeksizin klavye, fare ve mousepad'e üflerim. Sırf şu toz yüzünden ileride evimi çok sade tutmayı düşünüyorum. Silmesi ve süpürmesi kolay olsun diye.

Geri
Yukarı