Garip huylarınız/tikleriniz

Annemin bardak yıkarken içinden gelen sünger sesi.
Halıya tırnak sürtmek böyle o tırnağı halının iç tarafında garip garip batırarak gezdirmek tüylerimi diken diken ediyor.
Bir anime izlerken muhakkak her başlangıç ve bitişi bir kere izlemek.

Tırnaklarımı ters bir şekilde birbirinin içine sokamam, içim kalkar. Aynı şey çatal için de geçerli, birbirlerinin arasına geçiremem. Tik olarak da anlık olarak gözlerimi büyütme sıkıntım var. 🙂

Bir tane daha ekliyorum. Bunu Türkler değil de yabancılar yapıyor. Özellikle İngilizcede. Konuşurken nefesleri tükeniyor cümleyi sonlandırmak yerine hırıltılı bir şekilde konuşmaya devam ediyorlar. Gırtlaktan "HRKRŞHKRŞ" diye ses çıkıyor. Umarım anlatabilmişimdir.

Çay bardağında çayı içtiğim yeri sürekli silerim çünkü orada bir ağızdan çıkan parça olunca iğrenirim bir de odamda bez vardır ve birkaç temizlik malzemesi onunla her gece yatmadan odamı bilgisayarı(laptop) masamı masa lambamı temizler tüy falan varsa alırım.

En garip huylu bence benim :) Anlatayım. Biri ayağıma ayağıyla dokunduğunda birden sinirlenirim. Kafa göz dalasım gelir. Bazıları elime dokunur gene aynı 😂😂 Bilgisayarda alt alta yazılar çıkınca (Cmd) Vb. Korkarım. Çok tenha borulu yerlerden korkarım. Bu arada Asosyal değilim. Çok iyi bir çevrem var. :)

Geri
Yukarı