HWID ile etkinleştirme sonrası format atılınca key gitmiyor

Swollen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Düzenlenmiş ISO'dan script ile etkinleştirme diye bir şey görmüştüm. Ben de zaten format atacağım tekrar deyip etkinleştirmiştim. Ve şimdi Windows'um etkin gözüküyor. Zararı var mı?

Düzenlenmiş ISO'dan script ile etkinleştirme diye bir şey görmüştüm. Ben de zaten format atacağım tekrar deyip etkinleştirmiştim. Ve şimdi Windows'um etkin gözüküyor. Zararı var mı?
HWIDGEN bildiğim kadarıyla kalıcı bir etkinleştirme sunuyor hocam. Fakat yasal olmayan bir yöntem diye biliyorum. KMSpico ile aynı şekilde çalışmaz. Format atılsa dahi internet bağlantısı kurulunca tekrardan etkinleşiyor diye biliyorum. Yani bildiğiniz orijinal gibi etkinleşiyor. Kaldırmak için CMD'ye girip aşağıdaki komutu yazıp elinizdeki gerçek lisansı girmeyi deneyebilirsiniz. CMD'yi yönetici olarak çalıştırın.
Kod:
slmgr.vbs -upk
Ek olarak sağlam bir AV ile cihazınızı taratmanızı önerebilirim.

Hwıdgen bildiğim kadarıyla kalıcı bir etkinleştirme sunuyor hocam. Fakat yasal olmayan bir yöntem diye biliyorum. KMSpico ile aynı şekilde çalışmaz. Format atılsa dahi internet bağlantısı kurulunca tekrardan etkinleşiyor diye biliyorum. Yani bildiğiniz orijinal gibi etkinleşiyor. Kaldırmak için CMD'ye girip aşağıdaki komutu yazıp elinizdeki gerçek lisansı girmeyi deneyebilirsiniz. CMD'yi yönetici olarak çalıştırın.
Kod:
slmgr.vbs -upk
Ek olarak sağlam bir av ile cihazınızı taratmanızı önerebilirim.

Bir zararı var mı bana? KMSpico gibi. Kod sayesinde kalktı hocam teşekkürler şimdi Kaspersky kurmaya gidiyorum.

Geri
Yukarı