Hyperx Cloud 1/2 Ekolayzer Ayarı

• Konuyu başlatan saY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 10B

saY

Hectopat
Forumda tercih edilen bir model olduğunu tahmin ediyorum. Realtek üzerinden özellikle FPS oyunlar için kendi yaptığınız ekolayzer ayarlarını atabilir misiniz?
1590621063299.png

''Ön sol ve sağ'' ve ''gürültü dengeleme'' ayarları açılmalı mı?
Başka kulaklık kullananlar da cevaplayabilir. Hangi frekansları yükseltmeliyim?

Son düzenleme:
Windows ses ayarlarında yapılandır yaparken stereo seçtiğine ve ön sol ve sağ tikli olduğuna emin ol. Kulaklığın varsa paneli, yoksa üstündeki tuştan stereo moduna geçsen yetecektir. Benim görüşüm ekolayzır ayarlamana gerek yok, illa ben ayarlayacağım diyorsan çoğu FPS oyununda ayak sesleri tiz ağırlıklıdır yani 2K ve üstünde kalan frekansları arttırabilirsin. Ancak bu ayar tizlerin bozulmasına neden olabilir, abartmadan dinleyerek arttırmak daha doğru olur.

Windows ses ayarlarında yapılandır yaparken stereo seçtiğine ve ön sol ve sağ tikli olduğuna emin ol. Kulaklığın varsa paneli, yoksa üstündeki tuştan stereo moduna geçsen yetecektir. Benim görüşüm ekolayzır ayarlamana gerek yok, illa ben ayarlayacağım diyorsan çoğu FPS oyununda ayak sesleri tiz ağırlıklıdır yani 2K ve üstünde kalan frekansları arttırabilirsin. Ancak bu ayar tizlerin bozulmasına neden olabilir, abartmadan dinleyerek arttırmak daha doğru olur.
1590967287649.png

Şunu başka bir frekansta 24Bit yapmak ne değiştirir?

HyperX Cloud 2 kulaklık aldım.
Saatler oldu sadece elime ulaşalı.
Çok daha ucuz kulaklıkla daha iyi ses kasıyordum. Valorant oynuyorum.
Çözdünüz mü sorunu?
Çözüm nedir? :(

Hocam ama dandik kulaklıklar ile daha iyi ses kasıyordum Cloud 2 de durum bu şekilde değil birkaç saat oldu geleli çok zorluyor beni ses kasarken ve silah sesleri çok fazla geliyor CS:GO'da
Ben cs go hiç oynamadım ve valorant oyuncusuyum.
Benim içinde öyle zaten. Rampage kulaklığım vardı ve 150 TL ye almıştım. Şu an 400 TL civarında. O kulaklıkla çok daha iyi ses kasıyordum :D
İlk günlere göre şikayetim azaldı biraz alıştım ama sadece alıştım yani daha iyi demiyorum :)

Ben CS:GO hiç oynamadım ve Valorant oyuncusuyum.
Benim içinde öyle zaten. Rampage kulaklığım vardı ve 150 TL'ye almıştım. Şu an 400 TL civarında. O kulaklıkla çok daha iyi ses kasıyordum :D
İlk günlere göre şikayetim azaldı biraz alıştım ama sadece alıştım yani daha iyi demiyorum :)

Hocam ben Amazon'dan aldım eğer 1 ay içerisinde olumlu sonuç alamazsam Rampage kulaklığıma geri döneceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı