Hyperx Cloud 1/2 Ekolayzer Ayarı

• Konuyu başlatan saY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 10B
Hocam ben Amazon'dan aldım eğer 1 ay içerisinde olumlu sonuç alamazsam Rampage kulaklığıma geri döneceğim.
Dostum 7.1 ses kartını kullanma. Jak girişini direk anakarttaki 7.1 ses kartına bağla. Yani kasandaki jak girişine tak. Ekolayzer ayarlarından da canlı seçersen ayak seslerni daha net duyarsın ve ekolayzer ayalarından da jak girişi olarak kulaklık seçeneğinin seçili olduğundan emin ol.

Dostum 7.1 ses kartını kullanma. Jak girişini direk anakarttaki 7.1 ses kartına bağla. Yani kasandaki jak girişine tak. Ekolayzer ayarlarından da canlı seçersen ayak seslerni daha net duyarsın ve ekolayzer ayalarından da jak girişi olarak kulaklık seçeneğinin seçili olduğundan emin ol.

Öncelikle teşekkür ederim hocam ama ne yazık ki iade ettim ben ürünü.

Var evet ne yapabilirim?

Kulaklığı almadan önce hiçbir sorunum yoktu aldım sonra iade ettim mevcut güzel olan seside bozdu inanılmaz gerçekten.
Ben bu kulaklığı kendi 7.1 ile kullandığımda iğrenç ses verdi. O yüzden jak girişi ile bazı ayarlar yaparak anakartın 7.1 ile kullandım. İade ettiğine göre kendi ayarlarımı atayım. Attığım görselde jak yerleri kırmızı halka ile gözüküyor. Ben arka jaklara taktığım için kulaklığı o kısım aktif. Yeşil olan zaten kulaklık biliyorsun ama şöyle bir detay var, görseldeki yeşil jaka tıkladığında kulaklık seçeneğinin seçili olması lazım. Aynısı pembe olan mikrofonda da geçerli. Ondada mik seçili olacak. Sen zaten jakları takarken sistem uyarı verir ama gene de kontrol et. Bende hoparlör seçeneği kalmış, bi süre o yüzden dandik ses aldım.

Sonrasında eğer oyunlarda ayak seslerini iyi almak istiyorsan ses efektine gelip orda ekolayzer seçeneğini canlı yapmalısın.

Ekran görüntüsü 2023-02-19 163443.jpg
Ekran görüntüsü 2023-02-19 164122.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı