Hyperx Cloud 1/2 Ekolayzer Ayarı

• Konuyu başlatan saY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 10B
Hocam ben Amazon'dan aldım eğer 1 ay içerisinde olumlu sonuç alamazsam Rampage kulaklığıma geri döneceğim.
Tabii ki.
Ben ilk günlere göre alıştım ve ilk günlere göre daha iyi :D
Ama yine de eski kulaklığıma dönsem daha iyiymiş deme ihtimalim yüksek.
21 gün yani 3 hafta bir takılın, ürünü iade etme ihtimaliniz yüksek olduğundan temiz kullanın.
O ürünü belki de satın olacak kişi ben olacaktım ilerde çünkü.

Tabii ki.
21 gün yani 3 hafta bir takılın, ürünü iade etme ihtimaliniz yüksek olduğundan temiz kullanın.
O ürünü belki de satın olacak kişi ben olacaktım ileride çünkü.

Hocam zaten fiyatı fazla olduğu için gözüm gibi bakıyorum eski Rampage kulaklığım gibi değil o yadigarı fırlatsamda bir şey olmuyordu :D
Tabii ki.
O ürünü belki de satın olacak kişi ben olacaktım ileride çünkü.

Ama inanın ki oyunuma herhangi bir katkısı olmadı insanların övdüğü kadar aksine düşüş mevcut hocam silah sesleri o kadar yüksek ve basslı geliyor ki tarayasım gelmiyor.

Hocam zaten fiyatı fazla olduğu için gözüm gibi bakıyorum eski Rampage kulaklığım gibi değil o yadigarı fırlatsamda bir şey olmuyordu :D

Ama inanın ki oyunuma herhangi bir katkısı olmadı insanların övdüğü kadar aksine düşüş mevcut hocam silah sesleri o kadar yüksek ve basslı geliyor ki tarayasım gelmiyor.
Ben hiç silah seslerinden sıkıntı yaşamadım.
Eski kulaklıkta en uzak en dipteki ses alabileceğim adamdan sesi daha net duyabiliyordum ve adamın ses yaptığı yerin tam olarak hangi noktadan ses yaptığını anlayabiliyordum. Bu kulaklıkta biraz daha uzaktaki sesleri net alamıyorum ve tam olarak hangi noktada ses yaptığını algılayamıyorum.

Bana göre overrated bir kulaklık yani abartılmış :)
Şu anda yanımda kulaklık işte. :D

Eski kulaklıkta en uzak en dipteki ses alabileceğim adamdan sesi daha net duyabiliyordum ve adamın ses yaptığı yerin tam olarak hangi noktadan ses yaptığını anlayabiliyordum. Bu kulaklıkta biraz daha uzaktaki sesleri net alamıyorum ve tam olarak hangi noktada ses yaptığını algılayamıyorum.

Bence de overrated abartıldığı kadar iyi gelmedi bana en azından verdiği sesler bakımından arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine aldım bende keşke 180 TL'ye Rampage kulaklığımı geri alsaydım 700 TL'de kalırdı.

Hocam yaklaşık 12 saat kullandım ben az önce iade ettim kabul ettikleri an eski Rampage kulaklığımı geri alacağım umarım 3 yıl önce aldığım gibidir hala Rampage SNR5.

Son düzenleme:
Bence de overrated abartıldığı kadar iyi gelmedi bana en azından verdiği sesler bakımından arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine aldım bende keşke 180 TL'ye Rampage kulaklığımı geri alsaydım 700 TL'de kalırdı.

Hocam yaklaşık 12 saat kullandım ben az önce iade ettim kabul ettikleri an eski Rampage kulaklığımı geri alacağım umarım 3 yıl önce aldığım gibidir hala Rampage SNR5.
Geri dönüş yaparsanız sevinirim.
Bakalım onunla gerçekten daha mı iyi hissedeceksiniz, ses kasacaksınız.

Tabii ki hocam yarın elime ulaşacak eskisi buradan yazarım.

Eski kulaklığım 1 saat önce ulaştı elime fakat şu an sesler farklı geliyor nedeni bilinmez Cloud 2'den sonra bunu kullandığım için veya 1 gün boyunca sadece tek tarafından ses gelen kulaklık ile oynadığımdan da olabilir biraz garipsedim ama Cloud 2'ye göre yön bulma konusunda daha iyi geldi bana.

Son düzenleme:
Tabii ki hocam yarın elime ulaşacak eskisi buradan yazarım.

Eski kulaklığım 1 saat önce ulaştı elime fakat şu an sesler farklı geliyor nedeni bilinmez Cloud 2'den sonra bunu kullandığım için veya 1 gün boyunca sadece tek tarafından ses gelen kulaklık ile oynadığımdan da olabilir biraz garipsedim ama Cloud 2'ye göre yön bulma konusunda daha iyi geldi bana.
İnsanlar kulakiçi kulaklıkla bile valorant oynayabiliyor :D
Yani çok para harcamak gereksizmiş ben bunu geç öğrendim.
En azından valorant için. (Kulaklık konusunda)

İnsanlar kulak içi kulaklıkla bile Valorant oynayabiliyor :D
Yani çok para harcamak gereksizmiş ben bunu geç öğrendim.
En azından Valorant için. (kulaklık konusunda)

Evet oynayan insanlar mevcut hocam bende pişmanım Cloud 2 sipariş ettiğime Rampage kulaklıklığım işimi iyi görüyordu boşu boşuna şimdi sesler garip geliyor :D

Ben de bu kulaklıklığı aldım, yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Taktım usb'yi kullanmaya başladım. Ne bir ayar yaptım ne bir şey yaptım. Ekolayzır ayarının yapıldığını dahi bilmiyordum. Sanırsam yazılım falan gerekmiyor diğer bazı kulaklıklara göre.
Şahsen ben memnunum yani sesleri algılayabiliyorum ama daha iyi olur mu bilmiyorum? Ben de mi sorun var acaba insanlar memnun kalmamış. 7.1 hiç denemedim önceki kulaklığımda takınca seslerin nerden geldiğini anlayamadığım için bunda denemeye bile tenezzül etmedim.

Ben de bu kulaklıklığı aldım, yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Taktım usb'yi kullanmaya başladım. Ne bir ayar yaptım ne bir şey yaptım. Ekolayzır ayarının yapıldığını dahi bilmiyordum. Sanırsam yazılım falan gerekmiyor diğer bazı kulaklıklara göre.
Şahsen ben memnunum yani sesleri algılayabiliyorum ama daha iyi olur mu bilmiyorum? Ben de mi sorun var acaba insanlar memnun kalmamış. 7.1 hiç denemedim önceki kulaklığımda takınca seslerin nerden geldiğini anlayamadığım için bunda denemeye bile tenezzül etmedim.
Üstat bu kulaklık zaten tak çalıştır mantığıyla üretilmiş.
Ben e-spor camiasında gördüm.
Şampiyon olan takımın bir oyuncusunda olsun, dünyada popüler oyuncuların çoğunda HyperX CLod 2 var diye aldım. Ama biraz overrated yani abartılmış kulaklık olduğunu aldıktan sonra anladım. Bu kulaklık ayrıca tak çalıştır mantığıyla üretilmiştir. Biz de öyle kullanıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı