HyperX Cloud 2 alınır mı?

Deri padi kullanıyorum hiç rahatsız etmiyor. Kadife olanı hiç kullanmadım. Genel olarak bu kulaklığın sizi pişman edeceğini düşünmüyorum. FPS oyunlarını aktif olarak oynamaktayım, iyi ses kasılıyor. Video film izlerken müzik dinlerken tatmin ediyor gayet yeterli bir kulaklık.
Her mağazada mümkün olmasa bile bazı Mediamarkt mağazalarında denemenize izin veriyorlar. Orada bulunan bilgisayarlar aracılığıyla kulaklığın ses kartını da takarak kulaklığı denemenizde yardımcı olabiliyorlar tabi mağazadan mağazaya değişiklik gösterebilir. Ben Antalya'da bulunan Mediamarkt mağazasının birinde denemek istemiştim yardımcı olmuşlardı, sorun çıkarmamışlardı. Denedikten sonra da direkt almıştım. Deneyemezseniz bile kulaklıktan memnun kalacağınızı düşünüyorum.
Memnun kalır kalmasına da bu fiyata V2 SE varken Cloud 2 alınmaz. Bende Antalya'da denemiştim mediamarktta Cloud 2'yi. Gerçekten rahat bir kulaklık ama V2 SE'den rahatlık konusunda pek bir farkı yok. @Error

Deri padi kullanıyorum hiç rahatsız etmiyor. Kadife olanı hiç kullanmadım. Genel olarak bu kulaklığın sizi pişman edeceğini düşünmüyorum. FPS oyunlarını aktif olarak oynamaktayım, iyi ses kasılıyor. Video film izlerken müzik dinlerken tatmin ediyor gayet yeterli bir kulaklık.
Her mağazada mümkün olmasa bile bazı MediaMarkt mağazalarında denemenize izin veriyorlar. Orada bulunan bilgisayarlar aracılığıyla kulaklığın ses kartını da takarak kulaklığı denemenizde yardımcı olabiliyorlar tabii mağazadan mağazaya değişiklik gösterebilir. Ben Antalya'da bulunan MediaMarkt mağazasının birinde denemek istemiştim yardımcı olmuşlardı, sorun çıkarmamışlardı. Denedikten sonra da direkt almıştım. Deneyemezseniz bile kulaklıktan memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Teşekkürler hocam bende bir mağazaya gidip deneyeyim en iyisi. Ama sanırım bu alacağım.
Teşekkürler tekrardan.

Memnun kalır kalmasına da bu fiyata V2 SE varken Cloud 2 alınmaz. Bende Antalya'da denemiştim MediaMarkt'ta Cloud 2'yi. Gerçekten rahat bir kulaklık ama V2 SE'den rahatlık konusunda pek bir farkı yok. @Error

V2 dediğiniz Razer BlackShark V2 mi?

Teşekkürler hocam bende bir mağazaya gidip deneyeyim en iyisi. Ama sanırım bu alacağım.
Teşekkürler tekrardan.

V2 dediğiniz Razer BlackShark V2 mi?
Bu model. Yeni hesap açıp SEPETTE100 kodunu kullanırsanız 100TL indirim oluyor. Nays kartınız varsa 150TL'de cashback alıyorsunuz 2400TL'ye geliyor.

Pek fazla bütçe arttırabileceğimi sanmıyorum hocam. Ama en iyisi bir mağazaya gidip iki kulaklığıda deneyimleyeceğim gibi görünüyor.
Razer’in tek artısı o da mikrofonu bir tık daha iyi geri kalan konularda Cloud 2 daha iyi halâ E-Spor oyuncularının kullandığı kulaklık Cloud 2.

Razer'in tek artısı o da mikrofonu bir tık daha iyi geri kalan konularda Cloud 2 daha iyi halâ e-spor oyuncularının kullandığı kulaklık Cloud 2.

Hay ağzınla bin yaşa herkes v2'yi kasma konusunda öneriyor ben şaşırıyorum nasıl oluyor? Ben o kulaklıkta Rogue Company'de hiçbir şey kasamıyorken sesler karışıyorken nasıl öneriliyor? Cloud'u HP markası almasaydı (İsrail'e destek veriyor) yoksa onu alıp geçecektim.

Hay ağzınla bin yaşa herkes v2'yi kasma konusunda öneriyor ben şaşırıyorum nasıl oluyor? Ben o kulaklıkta Rogue Company'de hiçbir şey kasamıyorken sesler karışıyorken nasıl öneriliyor? Cloud'u HP markası almasaydı (İsrail'e destek veriyor) yoksa onu alıp geçecektim.
Cloud 2 rüştünü ispat etmiş bir kulaklık boşuna E-Spor oyuncuları kullanmıyor bu kulaklığı.

Yeni konular

Geri
Yukarı