HyperX Cloud 2 alınır mı?

V2 kullanan biri olarak de gayet kasıyorum. Bir de Cloud 2 daha iyi diyorlar 🤣

Rampage kulaklık hiç kullandınız mı? Bazen bazı kulaklılklar edinirsiniz şansa ilerideki alacağınız yeni nesil kulaklıktan çok daha iyi kasar ve onun gibi bir kulaklık bulamazsınız. Aynı benim başıma gelen hadisedir bu.

Rampage kulaklık hiç kullandınız mı? Bazen bazı kulaklılklar edinirsiniz şansa ilerideki alacağınız yeni nesil kulaklıktan çok daha iyi kasar ve onun gibi bir kulaklık bulamazsınız. Aynı benim başıma gelen hadisedir bu.

Evet kullandım, Gamepower Medusa kullandım. Gayet de kötüydü Medusa. V2 ikiye katlıyor onu.

Evet kullandım, Gamepower Medusa kullandım. Gayet de kötüydü Medusa. V2 ikiye katlıyor onu.
Ses kasma konusunda Cloud 2 daha başarılı dostum. Ayriyetten Cloud 2’de 53mm sürücüler olduğu için Blackshark V2’den daha yüksek ses veriyor. Rahatlık konusu kişiseldir değişebilir ben kullandığımda gayet rahattı ancak 5–6 saat kullanım sonucunda hafif bir ağrı hissetmeye başlıyordum 10 dakika dinlendikten sonra bir sıkıntı kalmıyordu. Ayriyetten hem deri hem kumaş pedle gelmesi bir artı Cloud 2’nin. Dediğim gibi tek artısı mikrofonu bir tık daha iyi başkada bir artısı yok.

V2 kullanan biri olarak de gayet kasıyorum. Bir de Cloud 2 daha iyi diyorlar 🤣
Barracuda X 2021 kullanmaktayım, ondan da iyi midir? konfor açısından kulaklarımı ağrıttığı için maalesef wireless'dan kabloluya geçiş yapmak zorundayım hem bütçe açısından hem de performans. Ayrıyeten V2SE çok uygun gözüküyor gözüme Cloud II'yi bilemedim birçok güvendiğim yabancı yayıncı hâlâ kullanmakta.. kafam çok karışık (r6/cs gibi fps oyunlarını çok oynuyorum)

Barracuda X 2021 kullanmaktayım, ondan da iyi midir? Konfor açısından kulaklarımı ağrıttığı için maalesef Wireless'dan kabloluya geçiş yapmak zorundayım hem bütçe açısından hem de performans. Ayrıyeten v2SE çok uygun gözüküyor gözüme Cloud II'yi bilemedim birçok güvendiğim yabancı yayıncı hâlâ kullanmakta. Kafam çok karışık (r6/cs gibi FPS oyunlarını çok oynuyorum)

HS80 alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı