HyperX Cloud 2 alınır mı?

O fiyat bandından alabileceğin en iyi kulaklık Cloud 2’dir. Zamanında bende kullandım malzeme kalitesi çok iyi ses kalitesine diyecek yok zaten. Şimdi ise Cloud Alpha S kullanıyorum lâkin ara ara C2’yi aramıyor değilim. Kutu içeriğinde hem deri hemde kumaş pedlerle geliyor o da bir artı. Biraz bütçeyi arttırabiliyorsan Cloud 3 almanı tavsiye ederim tabikide.

O fiyat bandından alabileceğin en iyi kulaklık Cloud 2’dir. Zamanında bende kullandım malzeme kalitesi çok iyi ses kalitesine diyecek yok zaten. Şimdi ise Cloud Alpha S kullanıyorum lâkin ara ara C2’yi aramıyor değilim. Kutu içeriğinde hem deri hemde kumaş pedlerle geliyor o da bir artı. Biraz bütçeyi arttırabiliyorsan Cloud 3 almanı tavsiye ederim tabikide.
Değil. Şuan Cloud2 2300TL ve Razer Blackshark V2 Special Edition kupon kodu ve naysla beraber 2400-2450TL bandına düşüyor.

SEPETTE100 koduyla 100TL indirim ve Nays ile 150TL indirimle beraber 2400'e geliyor.

2300TL maximum.

O fiyat bandından alabileceğin en iyi kulaklık Cloud 2'dir. Zamanında bende kullandım malzeme kalitesi çok iyi ses kalitesine diyecek yok zaten. Şimdi ise Cloud Alpha S kullanıyorum lâkin ara ara C2'yi aramıyor değilim. Kutu içeriğinde hem deri hem de kumaş pedlerle geliyor o da bir artı. Biraz bütçeyi arttırabiliyorsan Cloud 3 almanı tavsiye ederim tabii ki de.

Sağ olun hocam.

O fiyat bandından alabileceğin en iyi kulaklık Cloud 2'dir. Zamanında bende kullandım malzeme kalitesi çok iyi ses kalitesine diyecek yok zaten. Şimdi ise Cloud Alpha S kullanıyorum lâkin ara ara C2'yi aramıyor değilim. Kutu içeriğinde hem deri hem de kumaş pedlerle geliyor o da bir artı. Biraz bütçeyi arttırabiliyorsan Cloud 3 almanı tavsiye ederim tabii ki de.

Sağ olun hocam.

Birkaç ay önce aldım. Memnun olmadığım tek bir yanı yok. Seni de pişman edeceğini sanmıyorum. Efsane olarak nitelendirilen kulaklıklardan birisi.

Hocam kulak pedleri rahatsiz ediyor mu rahatlik acisindan nasıl sizce?

Biraz daha bütçe arttırıp V2 alın.

Bütçe arttirmak gibi bir şey şu anda gercekten beni zorlar. Yani 2200TL'ye bu kulaklık gercekten hiç mi alinmaz.

Sağ olun hocam.

Hocam kulak pedleri rahatsiz ediyor mu rahatlik acisindan nasıl sizce?

Bütçe arttirmak gibi bir şey şu anda gercekten beni zorlar. Yani 2200TL'ye bu kulaklık gercekten hiç mi alinmaz.
Deri padi kullanıyorum hiç rahatsız etmiyor. Kadife olanı hiç kullanmadım. Genel olarak bu kulaklığın sizi pişman edeceğini düşünmüyorum. FPS oyunlarını aktif olarak oynamaktayım, iyi ses kasılıyor. Video film izlerken müzik dinlerken tatmin ediyor gayet yeterli bir kulaklık.
Her mağazada mümkün olmasa bile bazı Mediamarkt mağazalarında denemenize izin veriyorlar. Orada bulunan bilgisayarlar aracılığıyla kulaklığın ses kartını da takarak kulaklığı denemenizde yardımcı olabiliyorlar tabi mağazadan mağazaya değişiklik gösterebilir. Ben Antalya'da bulunan Mediamarkt mağazasının birinde denemek istemiştim yardımcı olmuşlardı, sorun çıkarmamışlardı. Denedikten sonra da direkt almıştım. Deneyemezseniz bile kulaklıktan memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı