İnceleme HyperX Cloud 2 incelemesi

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle 2500 TL bütçem vardı. V2 X, Corsair Void RGB Elite ve Arctis 3 modellerinin arasında kalmıştım. HyperX Cloud II'yi tercih ettim ve memnun da kaldım. Yeni versiyonun hep mikrofon gelmeme sorunu söylentileri duydum.
Öncelikle mikrofonu diğer HyperX Cloud II inceleme videolarında boğuk geliyor. Fakat benim elimdeki kulaklıkta hiç mikrofon sorunu yaşamadım. Gayet tiz sesi geliyor. Kulaklığın sesine gelecek olursak, ses kartının üzerindeki 7.1 butonu gerçekten avantaj sağlıyor. Ben hep yorumları okurken 7.1 açınca bu bütçede 7.1 kötü söylentileri duydum. Hiç de öyle değilmiş, yanılmışlar. Kutu içerisinden yedek 2 tane ped, ses kartı ve çıkarılabilir mikrofon çıkıyor.
Sadece müzik dinleyecekseniz 7.1 kullanmayıp, oyun ve müzik dinleyecekseniz 7.1 açık olmasını öneririm. Basları çok iyi veriyor. Bu bütçede kullandığım en iyi kulaklık.
Kulaklığın bant ayarlama kısmında en sonda olmasına rağmen kulağımı bayağı bir sıkıyor. Daha yeni geldiği için alışamadım olabilir.
Değerlendirme konusunda:
Bass konusunda 10/10
Mikrofon konusunda 8/10
7.1 konusunda 9/10
Konfor konusunda 9.0/10

Son düzenleme:
V2 X bu bütçede alınmazdı.

Bu çok daha iyi olurdu Cloud II yerine.

V2 X modelinde miydi hatırlamıyorum hocam ama bu ya da o modelde yazılımdan dolayı kulaklıkta dip ses oluyordu hocam. Cloud 2'de de ses kartında da dip ses sorunu var zaten. Ben hissetmediğim için pek umursamıyorum açıkçası. Alpha mı alsaydım diyorum aslında.

V2 X modelinde miydi hatırlamıyorum hocam ama bu ya da o modelde yazılımdan dolayı kulaklıkta dip ses oluyordu hocam. Cloud 2'de de ses kartında da dip ses sorunu var zaten. Ben hissetmediğim için pek umursamıyorum açıkçası. Alpha mı alsaydım diyorum aslında.

Su an hyper indirimde 1999 tl

Yeni konular

Geri
Yukarı