HyperX Cloud Stinger incelemesi

@enonertetanem'ın önerisiyle ürünü Amazon'dan aldım. Amazon'a 3 kez kulaklık iade ettikten sonra 4. kulaklık olan HyperX Cloud Stinger'da karar kıldım. Böylece ilk kez HyperX ürünlerine adımımı attım. Tabii ben HyperX'i kulaklık haricinde kullanacağımı sanmıyorum. Garantisi ile ilgili güzel şeyler duymadım.
Kulaklığın görünüşü.
Bence gayet hoş bir görünümü var.
Dayanıklılık.
Kablosu dayanıklı değil gibi olsa da gerçekten dayanıklı koltuğumun tekerliğinin altında kablonun 3-4 kat kaldığı oldu. Stereo bağlantı kısmı arızalanırsa başka bir HyperX kablosu ile değiştirebilirsiniz. HyperX'i uyumluluk açısından tercih ediyorum.
Çıkan yerleri.
Kulak yastıkları. Gayet rahat çıkıyor fakat takması can sıkıcı.
Ses kasmak.
Rainbow Six Siege'de Corsair HS60'daki gibi olmasa da güzel bir performans aldım. HS60'ı konfor yüzünden iade ettim.
Mikrofon.
Esnek ve dayanıklı geldi. Az da olsa dip ses var fakat normal. Flip to mute özelliği var. Canlı derslerde hoca mikrofonunuzu açarsa işe yarıyor.
Rahatlık.
Bu kişiden kişiye değişir. Bana rahat geldi.
Alternatif mi?
Bence değil. Alternatif olmayı hak etmiyor. Alternatifiniz başka kulaklık olsun. Bu kulaklık iyi.
Kullanım süresi.
Sanırım 1 ay oldu.
Başka inceleme gelecek mi?
Alırsam redragon Dark avenger veya Logitech G G213 Prodigy veya HyperX alloy Core RGB veya Cooler Master MK110'a yapmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı