HyperX Cloud 2 kulaklık kırıldı

@kursatcanciger Merhaba hocam. Aynı durum için bugün canlı destekle konuştum. Mail atıp fatura, fotoğraf vs istediler. En son RMA'ya iletmemiz için adres telefon bilgilerini paylaşır mısınız dediler. Ondan sonra herhangi bir mail bilgilendirme alıyor muyuz acaba?

@kursatcanciger Merhaba hocam. Aynı durum için bugün canlı destekle konuştum. Mail atıp fatura, fotoğraf vs istediler. En son RMA'ya iletmemiz için adres telefon bilgilerini paylaşır mısınız dediler. Ondan sonra herhangi bir mail bilgilendirme alıyor muyuz acaba?
Hocam merhaba. RMA' ya iletildikten 4 5 gün sonra bana RMA talebi onaylandı şeklinde mail geldi. Mail içeriğinde 3 hafta içerisinde kulaklık gönderilecek diyordu. Yazdıkları süreden daha önce geldi.

Hocam merhaba. RMA'ya iletildikten 4 5 gün sonra bana RMA talebi onaylandı şeklinde mail geldi. Mail içeriğinde 3 hafta içerisinde kulaklık gönderilecek diyordu. Yazdıkları süreden daha önce geldi.

Hocam merhaba RMA ne demek benim de çatlamış bugün fark ettim. Bir de size yeni kulaklık mı gönderdiler yoksa tamir mi ettiler.

Merhaba hocam, RMA garanti ve onarım işlemleri için kullanılıyor sanırım. Bana yeni kulaklık gönderdiler.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim. Bir de şeyi soracaktım siz desteğe tam olarak ne yazdınız bir fotoğraf varsa ya da aklınızda kaldığı kadarıyla yazar mısınız yanlış bir şey yazmıyım.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim. Bir de şeyi soracaktım siz desteğe tam olarak ne yazdınız bir fotoğraf varsa ya da aklınızda kaldığı kadarıyla yazar mısınız yanlış bir şey yaz mıyım?

Rica ederim, hatırladığım kadarıyla İngilizce olarak HyperX Cloud2 kulaklığımın sağ tarafı kırıldı, sol tarafı çatladı, Türkiye'de yetkili bir servis bulamadım lütfen onarım konusunda yardımcı olur musunuz gibi bir yazı yazmıştım.

Çok teşekkür ederim.
Hocam merhaba. Ben de üstte aynı sorun için arkadaşa bir soru sormuştum. RMA bana dönüş yapmıştı ve yedek parça yollayacağız dedi. Ben de yedek parça değil kulaklığın yenisini istediğimi sorunun tekrarlayabileceğini söyledim. RMA gözden geçirecek talebinizi dediler ve sonrasında onayladılar talebimi. 3 hafta içinde geleceğini söylediler 12 gün falan oldu hala haber yok ama bekliyorum. Birkaç gün önce sorun mu var diye bir mail daha attığımda stok olduğunda göndereceklerini talebimin aynı şekilde aktif olduğunu söylediler. Hyperx'in kendisine yazarsanız arkadaşın dediği gibi sorununuza çözüm bulurlar büyük ihtimalle

Hocam merhaba. Ben de üstte aynı sorun için arkadaşa bir soru sormuştum. RMA bana dönüş yapmıştı ve yedek parça yollayacağız dedi. Ben de yedek parça değil kulaklığın yenisini istediğimi sorunun tekrarlayabileceğini söyledim. RMA gözden geçirecek talebinizi dediler ve sonrasında onayladılar talebimi. 3 hafta içinde geleceğini söylediler 12 gün falan oldu hala haber yok ama bekliyorum. Birkaç gün önce sorun mu var diye bir mail daha attığımda stok olduğunda göndereceklerini talebimin aynı şekilde aktif olduğunu söylediler. HyperX'in kendisine yazarsanız arkadaşın dediği gibi sorununuza çözüm bulurlar büyük ihtimalle.

Anladım hocam bugün sabah adres numara falan isteyip RMA'ya ileticeklerini söylediler umarım onaylanır. Peki size kaç gün sonra dönüş yaptılar bu durumda.

Anladım hocam bugün sabah adres numara falan isteyip RMA'ya ileticeklerini söylediler umarım onaylanır. Peki size kaç gün sonra dönüş yaptılar bu durumda.
Onaylanacaktır yüksek ihtimalle hocam. Dediğiniz bilgileri mail olarak attım. 2 gün sonra RMA'dan mail geldi onaylandığına dair.

Geri
Yukarı