HyperX Cloud 2 kulaklık kırıldı

Bu şekilde bir mail aldım az önce. Aparat mı gönderecekler kulaklık mı acaba
İletişim bilgilerinizi, ev adresinizi ve kimlik numaranızı istiyorlar. Daha sonrasında bu bilgilerle RMA talebi açılacak. Duruma göre onaylanırsa talebiniz vermiş olduğunuz adrese ürünün aynısından gönderecekler. HyperX desteğe sordum ve biz parça göndermiyoruz ürünü gönderiyoruz dediler. Eski üründe bizde kalıyor. Benim yeni kulaklığım geldin mesela. Ama bendeki versiyon Kingston iken gelen kulaklıkta menteşe kısmında HP üretim olduğu yazıyordu.

İletişim bilgilerinizi, ev adresinizi ve kimlik numaranızı istiyorlar. Daha sonrasında bu bilgilerle RMA talebi açılacak. Duruma göre onaylanırsa talebiniz vermiş olduğunuz adrese ürünün aynısından gönderecekler. HyperX desteğe sordum ve biz parça göndermiyoruz ürünü gönderiyoruz dediler. Eski üründe bizde kalıyor. Benim yeni kulaklığım geldin mesela. Ama bendeki versiyon Kingston iken gelen kulaklıkta menteşe kısmında HP üretim olduğu yazıyordu.

Adres bilgilerini ilettikten sonra böyle bir mail geldi az önce hocam.

Onaylanması halinde, yedek parça göndereceğiz diyorlar herhalde :/

Dosya Ekleri

• 23.png
    23.png
    20 KB · Görüntüleme: 76
Adres bilgilerini ilettikten sonra böyle bir mail geldi az önce hocam.

Onaylanması halinde, yedek parça göndereceğiz diyorlar herhalde :/
Yok hocam. Bizzat teyit ettim. Kulaklık ürünlerinde yedek parça gönderimi yapmıyorlar. Çeviri azizliği olmuş bir nevi. Direk size sıfır kutu kulaklık gelecek eğer RMA tarafından onaylanır ise.

Yok hocam. Bizzat teyit ettim. Kulaklık ürünlerinde yedek parça gönderimi yapmıyorlar. Çeviri azizliği olmuş bir nevi. Direk size sıfır kutu kulaklık gelecek eğer RMA tarafından onaylanır ise.
Hocam şimdi böyle bir mail geldiiiii

Dosya Ekleri

• IMG_0109.jpeg
    IMG_0109.jpeg
    105,2 KB · Görüntüleme: 61
hocam aynısı başıma geldi burada yazılanlar sayesinde canlı desteğe yazdım böyle bir e posta geldi fakat ( Part number (4..., 5..., 6..., 7...) or (KHX-... / HX-... HH-...) and BOM number (35...) of your headset, which you can find on the headband. ) bu kısımla ilgili hiçbişey anlamadım

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-02-14 191818.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-14 191818.png
    56,4 KB · Görüntüleme: 63
hocam aynısı başıma geldi burada yazılanlar sayesinde canlı desteğe yazdım böyle bir e posta geldi fakat ( Part number (4..., 5..., 6..., 7...) or (KHX-... / HX-... HH-...) and BOM number (35...) of your headset, which you can find on the headband. ) bu kısımla ilgili hiçbişey anlamadım
Ürün kodunu istiyorlar kutusunda veya kulaklık iç menteşesinde yazar hangi ürün olduğu. Örneğin benimki HyperX Cloud II 7.1 KHX-HSCP-RD 4P5M0AA

Hyperx le iletişime geçtim ve bana cloud 3 kablosuz gönderdiler, burdaki herkese teşekkür ederim 🙏🙏

Dosya Ekleri

• 430266012_7013152785460720_7331638565412240274_n.jpg
    430266012_7013152785460720_7331638565412240274_n.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 40
Aynı sorundan müzdaripim. hyperx canlı desteğe yazdım ve size mail atıcaz mail adresinizi girin diye bi uyarı çıktı. mail adresimi girdim ancak 1 haftadan fazla oldu hala yazmadılar. birşey yapmalımıyım bilen varmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı