HyperX Cloud 2 kulaklık kırıldı

Eski cihazınızda mı cloud 3 kablosuzdu
hayır cloud 2 wireless dı 3 gönderdiler

Aynı sorundan müzdaripim. hyperx canlı desteğe yazdım ve size mail atıcaz mail adresinizi girin diye bi uyarı çıktı. mail adresimi girdim ancak 1 haftadan fazla oldu hala yazmadılar. birşey yapmalımıyım bilen varmı?
bana 1 gün içinde dönüş yaptılar doğru mail adresini girdiğinden eminsin demi

hayır cloud 2 wireless dı 3 gönderdiler

bana 1 gün içinde dönüş yaptılar doğru mail adresini girdiğinden eminsin demi
Eminim hala mail atmadılar birde hyperx live supporta tam olarak ne yazıyoruz birde siz yazarken türkçemi yazmıştınız ingilizcemi. şuan tekrar deniyim dedim bot cevap veriyo mail falanda sormuyo. nasıl yapmıştınız orasını.

Eminim hala mail atmadılar birde hyperx live supporta tam olarak ne yazıyoruz birde siz yazarken türkçemi yazmıştınız ingilizcemi. şuan tekrar deniyim dedim bot cevap veriyo mail falanda sormuyo. nasıl yapmıştınız orasını.
Twitter'dan da yazmanızı tavsiye ederim. Daha hızlı dönüş oluyor.

HyperX | High Quality Gaming Gear buraya yazdım ben, ilk mesajımı türkçe yazdım oda şuydu : Merhaba kulaklığımı masaya bırakınca çıt diye bir ses geldi, vida olan yerde çatlama olmuş. Artık kullanamıyorum lütfen yardımcı olur musunuz

6 günün sonunda mail atıp karışıklık olmaması için adresimi sokak, bina numarası, il, ilçe ayrı yazmamı istediler. Onun haricinde bir bilgi yok henüz.

Bugün HyperX tarafından tekrar mail aldım, RMA talebim onaylanmış 3 hafta içinde Türkiye'den stoklardan yeni ürün göndereceklermiş.

17 Nisan tarihinde RMA onaylanmıştı, bugün 27 Nisan. Yeni kulaklık geldi. RMA için web sitesi üzerinden canlı destek üzerinden iletişime geçerseniz çok yardımcı oluyorlar. Indeks bilgisayar kırık değil sadece arızaya bakıyor sanırım. Bilginize.

Acaba bana mail adresini verme imkanınız var mı bende yakın zamanda HyperX Wireless kulaklık sinyal bozulma yüzünden kulaklık değişim talep etmiştim indeks bilgisayardan ve yeni aldığım kulaklıktada daha yeni fark ettiğim bir dikiş hatası var benim de sizin gibi HP model olduğu için benim de herhalde sizin gibi mail yazarsam yardımcı olurlar mı?

Dosya Ekleri

• 20240311_212653.jpg
    20240311_212653.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 26
Acaba bana mail adresini verme imkanınız var mı bende yakın zamanda HyperX Wireless kulaklık sinyal bozulma yüzünden kulaklık değişim talep etmiştim indeks bilgisayardan ve yeni aldığım kulaklıktada daha yeni fark ettiğim bir dikiş hatası var benim de sizin gibi HP model olduğu için benim de herhalde sizin gibi mail yazarsam yardımcı olurlar mı?
Benim mesaj gönderdiğim mail adresi bu [email protected],
fakat bu mail adresinden önce hatırladığım kadarıyla site üzerinden RMA talebi oluşturmuştum, daha sonra kendileri bu emaile bazı görselleri atmamı istemişti.

Benim mesaj gönderdiğim mail adresi bu [email protected],
Fakat bu mail adresinden önce hatırladığım kadarıyla site üzerinden RMA talebi oluşturmuştum, daha sonra kendileri bu emaile bazı görselleri atmamı istemişti.

Site üzerinden yazmaya çalıştım yazamadım maalesef yine de bir tekrar deneyeyeyim eğer mümkünse site linkini de bırakabilirseniz çok makbüle geçer belki ben yanlış bir şeyler yapıyorumdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı