HyperX Cloud 2 vs. Alpha S vs. Arctis 3 vs. Fury X

Bütçe
800-1200
Düz Alpha, Alpha S'ten daha iyi. Ses kartınız iyi değilse Cloud Alpha + ses kartı almanız çok daha mantıklı olacaktır.
Haklı.

Peki bütçeyi biraz daha arttırıp Alpha S almaya değer mi?

1 yıldan uzun süredir Alpha S kullanıyorum. Dip ses, ses azlığı gibi problemler yaşamadım; ancak mikrofon kalitesini beğenmesem de online oyunlar için yeterli düzeyde.

1 yıldan uzun süredir Alpha S kullanıyorum. Dip ses, ses azlığı gibi problemler yaşamadım; ancak mikrofon kalitesini beğenmesem de Online oyunlar için yeterli düzeyde.

Alpha S'in mikrofon kalitesini bilmiyorum ancak Alpha'nın mikrofon kalitesi güzel bir ses kartıyla kullanıldığında mükemmel denilebilir. Hatta şu ana kadar kullandığım en iyi mikrofon diyebilirim.

Anakartım ASUS B450M Dragon ses kartı yeterli mi sizce

Bildiğim kadarıyla o anakartın ses kartı 32 ohm. Cloud Alpha ise 65 Ohm istiyor. Tam performansıyla kullanamazsınız yani. Bende 32 Ohm bir anakartla kullanmıştım ancak çok memnundum. Gerek mikrofonu olsun gerek ses kalitesi olsun gayet güzeldi. Güzel bir ses kartı alabilirseniz tam performansıyla kullanabilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla o anakartın ses kartı 32 ohm. Cloud Alpha ise 65 Ohm istiyor. Tam performansıyla kullanamazsınız yani. Bende 32 Ohm bir anakartla kullanmıştım ancak çok memnundum. Gerek mikrofonu olsun gerek ses kalitesi olsun gayet güzeldi. Güzel bir ses kartı alabilirseniz tam performansıyla kullanabilirsiniz.
Teşekkürler cloud 2 sipariş verdim geldikten sonra deneyimlerimi paylasirim

Yeni konular

Geri
Yukarı