Hyperx Cloud 2 vs SteelSeries Arctis 5 vs Sennheiser GSP 300

Sordukların arasından Arctis 5'i öneririm hocam. 40mm neodimyum sürücüleri var. Gerçek 7.1'dir, sanal değil. Cloud 2'nin 7.1'i sanal sürücülerle desteklenmiş. Bu da biraz yapay, abartılmış ses demek. Sennheiser ise çok sağlam bir markadır ama diğer ikisine göre epey geride kalıyor.

Bunların dışında fikrimi soruyorsan da Logitech G430 Gaming Kulaküstü Kulaklık 981-000537 Fiyatı derim. Dolby 7.1 kullanıyor ve ergonomik. Fiyatı da daha uygun.

Son düzenleme:
Arctis 5'i öneririm. Cloud 2 çok eskidi. Sennheiser'i kullanmadığım için eleştiremeyeceğim ama o da iyi bir marka.

Yazan kulaklıkların hepsini kullandım şuan gsp 300 kullanmaktayım kafama en rahat bu oturdu ve arctis 5'in 7.1'i gerçek değil sanal 7.1 dir tek tek açıklıyorum

Arctis 5 konfor konusunda birşey sunmuyor ses yalıtımı yok gibi birşey mikrofonu her sesi alıyor uzun kullanımda kafamı ve kulağımı çok ağrıtıyordu benim kafam biraz hassas ama buna rağmen iyi

Cloud 2 gerçekten kaliteli ama 7.1'i berbat ve biraz eskimiş bir kulaklık zaten geçmişide var beyerdynamic vb.

GSP 300 Kullandığım en rahat kulaklık ses yalıtımı çok iyi mikrofonu iyi yani adamların zaten tek işi iyi bir kulaklık yapmak

ben gsp 300 öneririm ama diğerleride sizi pişman etmez

Arkadaş ben de bu üç ürün arasında kaldım ve gittim Corsair aldım :D şuanda da kafamda bulunmakta efsane derecede güzel ve çok memnunum alacaksan Corsair Void Pro tavsiye ederim.Bende ki wireless modeli fakat kabloluyla arasında 200 tl kadar fark var kablolusu 550tl falan. Ben şiddetle Corsair Void Pro kullanıyorum konfor ses surround dolby vs. her türlü çok başarılı bir kulaklık.Aralıksız 5 saat kullandım hiç bir ağrı yok zaten ağırlık merkezi olarak kulaklığın üst kısmındaki metale verilmiş kulaklık kısmında herhangi bir ağırlık yok.Çok kafana takma bende çok araştırdım senin seçtiğin modeller arasında kaldım hatta razeri bile düşünüyordum ama fiyat performans hakkını veren kulaklık olarak Corsair'i uygun görüyorum.

İlk başta Cloud 2 almayı düşünüyordum, daha sonra burada konu açtım ve Arctis 5'i önerdiler. Corsair Void aklımdan geçen bir üründü, ama GSP 300 kulaklığı daha önce hiç duymamıştım. Bu 4'ü arasında kalmış bulunmaktayım. Hangisini alacağıma hala karar veremedim. Herkes farklı bir şey söylüyor ve ben hala karar veremedim :D. Lütfen yardım edin :D

Sordukların arasından Arctis 5'i öneririm hocam. 40mm neodimyum sürücüleri var. Gerçek 7.1'dir, sanal değil. Cloud 2'nin 7.1'i sanal sürücülerle desteklenmiş. Bu da biraz yapay, abartılmış ses demek. Sennheiser ise çok sağlam bir markadır ama diğer ikisine göre epey geride kalıyor.

Bunların dışında fikrimi soruyorsan da Logitech G430 Gaming Kulaküstü Kulaklık 981-000537 Fiyatı derim. Dolby 7.1 kullanıyor ve ergonomik. Fiyatı da daha uygun.
Lütfen yanlış bilgi vermeyin Arctis 5’in 7.1 i sanaldır. G430 almanızı asla tavsiye etmiyorum

2 sene Hyperx Cloud II kullandım, şuan arctis 7 kullanıyorum, hyperx den memnundum fakat steelseries herzaman marka yapısıyla beni daha çok etkilemiş bir marka olduğu için sanırım arctisle devam edebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı