Hyperx Cloud 2'de Ses Kasılmıyor

Valla hocam kulaklıkla aram pek iyi değildir. Ama gözle görülür fark var dimi 200 TL lik kulaklığım ile daha iyi ses kasıyordum anlamadım gitti.
Bu arada baktım benimki CD kalitesinde DVD ye almak daha mı mantıklı ?
Güncel.
Evet realtek üzerinden DVD'de daha berrak ve stabil ses alınırken, Dongle ile bu durum tam bir rezalet!(Rainbow six siege için söylüyorum)
Üstelik 7.1 açınca hepten kafam karma karışık oluyor.(R6 tactical fps için)
peki hocam siz uçak aparattan sesi cızırtılı duyuyormusunuz ? Ve ya herhangi bir çözüm ürettinizmi?

Evet realtek üzerinden DVD'de daha berrak ve stabil ses alınırken, Dongle ile bu durum tam bir rezalet!(Rainbow six siege için söylüyorum)
Üstelik 7.1 açınca hepten kafam karma karışık oluyor.(R6 tactical fps için)
peki hocam siz uçak aparattan sesi cızırtılı duyuyormusunuz ? Ve ya herhangi bir çözüm ürettinizmi?
Hayır hocam herkes aynı sorundan şikayetçi %72 ses seviyesini geçince cızırtı veya uğultu oluyor.

Ben Cloud 2' yi bu salı aldım ve PUBG'de birlikte oynadığım arkadaş benden daha iyi ses kasıyordu ve kulaklığını sorduğumda apple ear pods kullandığını söyledi. Nasıl böyle ses kasabildiğini sorduğumda kendisinin de ses ayarlarını yapınca böyle ses kasmaya başladığını söyledi bence sen de bunu biraz araştırmalısın. Ayarlamaları yaparsan belki daha iyi bir neticeye ulaşırsın.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende msi gh60 aldım ama şöyle bir sorun var kulaklıkta sadece sesin sağımdan ya da solumdan geldiğini anlayabiliyorum önü arkayı anlayamıyorum 7.1 ayarları var fakat ses yapılandırmasına girdiğimde 7.1 ayarlarını açıyorum ama sesi test edince çevresel hoparlörlerden değil sadece sağ sol olarak alıyorum vidosunu çeken arkadaş vardı atılmıştı buraya 7.1 de sesin farkettiğini söylüyordu bi tavsiyesi olan veya bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi

equalizer APO adındaki uygulama ile Desibel denen zımbırtıyı biraz +7db kadarr yüksek yaptım (Dongle için) şimdilik böyle güzel bir şekilde alıştım diyebilirim.

7.1 zaten normal ancak normal modda pubg ve rainbow six de equalizer apo ile +5DB +9DB +7DB uygun olanları kulağıma göre seçip oyuna başlıyorum.
Dostum normal ses seviyesi %100 + +5 DB falan mı yapıyorsun? %100 Kulaklık ses seviyesinde silah sesinden hiçbir şey duyulmuyor da.

Geri
Yukarı