HyperX Cloud Alpha s düşük ses

Arkadaşlar ben de Alpha S kullanıyorum. Kuzenimin Rampage bir kulaklığı vardı ses yüksekliği olarak çok altında ama sesin canlılığı, ses kasabilmem, hafifliği vs. gibi çok farklı şeyler vardı Alpha S i öne çıkaran ve demek istediğinizi anlayamadım ben sesi sona aldığımda sanki kulaklarım patlayacakmış gibi oluyorum.
kanka benimde şu an cidden sesi çok iyi alpha s in bugünde arkadaşa cloud 2 aldık tuhaf tuhaf sorunlar var kaç saatir onla uğraşıyoruz bu mesajı gören varsa almasın daha cidden sıkıntılı kulaklık çok şikayet var.

USB'li model için o. USB'li modellerin bir nevi biosu vs. var. Onunla ilgili hata düzeltmeleri, performans veya kalite artışları gibi amaçlarla yayınlanır. USB arabirimli klavye, fare, kulaklık, mikrofon vs. cihazların resmi sitelerinden bu tür firmware updatelerini takip etmek lazım. Bu modem için de geçerli. USB bağlantılı monitörler için bile olabiliyor. Smart özelliği olmayan ama USB girişi olan TV'ler için de çıkıyor. Evde kullanılan Philips marka televizyona firmware güncellemesi yaptım geçen aylarda.
Tesekur ederim saol . Ama alphada işe yaramiyor sanirim hyperx in amp sini satın aldim jak girişi ile daha yüksek ses aldim amp hep cok düşük ses verdi hemde ses boguk boguk geldi geri iade ettim bunu denesem düzelirmiydi acaba 🤔

Dediğin zaman kulağın alıştığı için oluyor bu yeterlilik kısmı. Elinde başka yüksek ses veren bişey yok. Yetiniyo kulağın onunla o yüzden. Başta yetersizmiş bak senin içinde. 1300 TL ye alınabilecek bi kulaklık değil eğer ki e spor oyunlarından para kazanmıyorsan :)
1300tl değil 950 TL'ye aldım. Ve ses beni şuan tatmin ediyor. Ayrıca kulak sağlığı içinde daha iyi. Olay sadece alışmak. Şuan tatmin olduğum için bir sıkıntı yok.

1300tl değil 950 TL'ye aldım. Ve ses beni şuan tatmin ediyor. Ayrıca kulak sağlığı içinde daha iyi. Olay sadece alışmak. Şuan tatmin olduğum için bir sıkıntı yok.
Valla düşünceler farklı olabilir evet ona bir şey diyemem. Fakat 950 TL ye daha güzel alternatifler var. Bende 900 TL ye almıştım değmediğini düşünerek iade ettim. 950 TL verdiğim bir kulaklıkla dizi izlerken film izlerken veya müzik dinlerken bass sesini o vurgulamaları hissedemeyeceksem 950 TL vermenin manası yok. Burada belirttim mi bilmiyorum, ben sesi 169 TL ye aldığım medusa ile de kasıyorum. Burada ki olay 950 TL verip hem oyunda hem genel kullanımda insanı tatmin etmesi. Kişiden kişiye değişebilir bu tabi ama G pro X takıp dinlediğin müzik ile Cloud alpha S ile dinlediğin müzik aynı değil maalesef , yada izlediğin film ve dizi :) Hayırlı olsun sizin memnun olmanıza sevindim.

Vallahi düşünceler farklı olabilir evet ona bir şey diyemem. Fakat 950 TL'ye daha güzel alternatifler var. Bende 900 TL'ye almıştım değmediğini düşünerek iade ettim. 950 TL verdiğim bir kulaklıkla dizi izlerken film izlerken veya müzik dinlerken bass sesini o vurgulamaları hissedemeyeceksem 950 TL vermenin manası yok. Burada belirttim mi bilmiyorum, ben sesi 169 TL'ye aldığım Medusa ile de kasıyorum. Burada ki olay 950 TL verip hem oyunda hem genel kullanımda insanı tatmin etmesi. Kişiden kişiye değişebilir bu tabii ama G PRO X takıp dinlediğin müzik ile Cloud Alpha s ile dinlediğin müzik aynı değil maalesef, ya da izlediğin film ve dizi :) hayırlı olsun sizin memnun olmanıza sevindim.

Siz yanlış kulaklık almışsınız söylediğiniz 2 kulaklıkta oyun kulaklığı film dizi kulakligi değil. Oyuncu kulaklığınin amaci purussuz net tok ses vermek ayrıca dediğim gibi alışma meselesi alistigin zaman her türlü vurguyu alıyorsun emin ol. Sen yüksek sese alistigin için sana öyle geliyor. Eğer o tarz bir kulaklık arıyorsan JBL seinheiser gibi bir model alman lazım asıl bassi orada görüyorsun.

Siz yanlış kulaklık almışsınız söylediğiniz 2 kulaklıkta oyun kulaklığı film dizi kulakligi değil. Oyuncu kulaklığınin amaci purussuz net tok ses vermek ayrıca dediğim gibi alışma meselesi alistigin zaman her türlü vurguyu alıyorsun emin ol. Sen yüksek sese alistigin için sana öyle geliyor. Eğer o tarz bir kulaklık arıyorsan JBL seinheiser gibi bir model alman lazım asıl bassi orada görüyorsun.
Valla G pro X daha uygun genel kullanıma. Alpha S de bass denen bişey yok. Fakat G pro X de öyle değil. G pro X de bangır bangır bass var en azından , eq ayarı yapılabiliyor. Tek sorun G hub yüklediğin zaman kulaklığın sesi biraz kısılıyor oda benim işime gelmedi tabi o yüzden iade ettim. Kullandığım için kulakları biliyorum canlı canlı kulağımda olduğu için karşılaştırabiliyorum :)

Geri
Yukarı