HyperX Cloud Alpha vs Steelseries Arctis 3

OzanB2

Hectopat
Bu iki kulaklıktan birini düşünüyorum. Sizce hangisini neden almalıyım? Sebepleri ile yazarsanız sevinirim. Ses yongası tarzı işlerden pek anlamıyorum, bunu da belirteyim. Bazı anakartlar kulaklığın gerçek gücünü göstermez falan deniyor. Benim anakartım Gigabyte B450M-H.

Bu iki ürünün fiyatlarına yakın başka tavsiyeniz varsa açığım.

Son düzenleme:
Bu iki kulaklıktan birini düşünüyorum. Sizce hangisini neden almalıyım? Sebepleri ile yazarsanız sevinirim. Ses yongası tarzı işlerden pek anlamıyorum, bunu da belirteyim. Bazı anakartlar kulaklığın gerçek gücünü göstermez falan deniyor. Benim anakartım Gigabyte B450M-H.

Bu iki ürünün fiyatlarına yakın başka tavsiyeniz varsa açığım.
Bende Cloud Alpha var, ikimizinde ses yongası Realtek alc887 fakat tam verim alabilmen için alc892 ve üstü lazım. Ben iki ses yongasında da denedim ve ses kalitesi neredeyse alc892 ile aynı,fakat maksimum ses seviyesi azalıyor. Ama ben sesi hiçbir zaman son seste kullanmıyorum ki zaten cloud alpha'yı alc887 ile yabancılar da çok büyük oranda kullanıyor ve %95'i memnun bence.

2 seçenek gösterilmiş ancak yine de yazayım dedim. Fiyatı çok uygun şu an almayı düşünen varsa kaçırmasın. Tabi kullanmadım malzeme kalitesi hakkında fikrim yok ancak ses kalitesi mikrofonu ve rahatlığı konusunda hemfikirim. Yabancı forumlarda da çok övülen bir kulaklık.

6:45'de mikrofon testini yapmışlar. Mikrofonunu gerçekten çok beğendim. Sadece üzerinde sünger olsa daha iyi olur. Çünkü biraz ses patlamaları yaşamış :)

Acaba bunu alsam az kullandığım Cloud Silver'ı satabilir miyim :) MH751 bileharici ses kartı ile gelmeyen modeli bundan daha pahalı. Fiyat çok çok iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı