HyperX Cloud Core 7.1 vs ASUS TUF Gaming H3 7.1

Bütçe
1500-2000 TL

Z Enes Çetin

Centipat
Daha fazla  
Aklımda olan 2 model var.
HyperX Cloud Core 7.1 ve ASUS TUF Gaming H3 7.1
HyperX 1600TL, ASUS 1550TL. Arada 50 liralık fiyat farkı var (normalde HyperX 2000TL bandındayken Amazon'da şu an 1600TL.)
İkisinin incelemesine de baktım ve HyperX'e daha yakınım ama yine de sormak istedim.
Sizin bunu alsan daha iyi olur dediğiniz varsa alta bırakırsanız sevinirim.

HyperX.

ASUS.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum HyperX Cloud2 2 kullanıcısıyım. Alabiliyorsan onu almanı tavsiye ederim performansı çok iyi ve fiyatına göre oldukça uygun bir segmentte olduğunu düşünüyorum. Bu modellerden ziyade Cloud 2’ye bakmanı tavsiye ederim.

Dostum HyperX Cloud2 2 kullanıcısıyım. Alabiliyorsan onu almanı tavsiye ederim performansı çok iyi ve fiyatına göre oldukça uygun bir segmentte olduğunu düşünüyorum. Bu modellerden ziyade Cloud 2’ye bakmanı tavsiye ederim.
Eğer alamıyorsan gösterdiğin modeller arasında yine HyperX’i seçerdim Asus’a göre ses kalitesi daha iyi diye biliyorum youtube’dan incelemelerine bakabilirsin

İkisi arasından net Cloud Core. Asus oyuncu kulaklığı konusunda başarılı bir marka değil. Benim önerim Cloud Stinger S. Cloud Core'a göre daha dengeli ses karakterine sahip.

Dostum HyperX Cloud2 2 kullanıcısıyım. Alabiliyorsan onu almanı tavsiye ederim performansı çok iyi ve fiyatına göre oldukça uygun bir segmentte olduğunu düşünüyorum. Bu modellerden ziyade Cloud 2'ye bakmanı tavsiye ederim.

Eğer alamıyorsan gösterdiğin modeller arasında yine HyperX'i seçerdim ASUS'a göre ses kalitesi daha iyi diye biliyorum YouTube'dan incelemelerine bakabilirsin.

Cloud 2 2300 fiyat bandında bütçemi biraz aşıyor. Razer BlackShark V2 X'e ne diyorsunuz aklımda o da var ya Cloud Core'ya da BlackShark V2 X'i alacağım.

Cloud 2 2300 fiyat bandında bütçemi biraz aşıyor. Razer BlackShark V2 X'e ne diyorsunuz aklımda o da var ya Cloud Core'ya da BlackShark V2 X'i alacağım.
HyperX’in kullandığı ses kartları genel olarak oldukça kaliteli, gamerların ihtiyacı olan tarzda. Razer kulaklıklar hakkında açıkçası pek bir bilgim yok kullanıcı yorumlarına bakabilirsin aslında.

HyperX'in kullandığı ses kartları genel olarak oldukça kaliteli, gamerların ihtiyacı olan tarzda. Razer kulaklıklar hakkında açıkçası pek bir bilgim yok kullanıcı yorumlarına bakabilirsin aslında.

Razer'i aldım ürün elime ulaşınca fikirlerimi yazarım kararsız kalan diğer arkadaşların da faydalanması için.

Yeni konular

Geri
Yukarı