HyperX Cloud II vs HyperX Cloud Alpha

haidennn

Hectopat
Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır araştırıyorum. Hala net bir cevap alamadım. Başka forumlarda HyperX Cloud ıınin daha iyi olduğu söyleniyor. Ama bu foruma bakıyorum Cloud Alpha daha iyi diyorlar. Cloud II ses kartıyla geliyor. HyperX Cloud Alpha'da öyle bir şey yok. Ama Cloud Alpha'nın çift odalı tasarımıyla bass sesler tiz sesleri etkilemiyormuş.
Genellikle CS:GO, Arma 3, PUBG vb. oyunlar oynuyorum. Sizce hangisini almalıyım. Lütfen bunun hakkında yazabiliyorsanız eğer uzun bir yazı yazın. Bu 2 kulaklıktan hangisini seçmeliyim ve neden seçmeliyim? Şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

Ses kartınız iyiyse kesinlikle tercihiniz Cloud Alpha olmalı. Cloud Alpha daha güncel bir kulaklık fakat içinde 7.1 yok. Cloud II'nin var fakat kullanıcılar bu 7.1'in yeterli olmadığını söylüyorlar. Yeterli olmayan ve fazla iş görmeyen bir 7.1 yerine daha kaliteli bir Stereo'ya para vermek daha iyi olacaktır. Zaten neredeyse hiçbir oyuncu, ses kasmak için Virtual 7.1 kullanmaz. Fakat ses kartınız Cloud Alpha'yı besleyemiyorsa tercihiniz kesinlikle Cloud II olmalıdır.

Geri
Yukarı