HyperX Cloud III alınır mı?

Geçen Amazon'da 3E satılmıştı. Çok övüyorsunuz bunu düşerse alıp deneyeceğim vallahi.

Çok övmekten ziyade birçok kulaklığı kullanmadım ve bütçe durumu maalesef ki 🤣, yoksa birçok kulaklığı denerdim nasıl sesi olduğuna dair. Logitech Pro X alacaksanız kablolu alın. Bahsettiğim ayarları da yaparsanız zaten başka kulaklığada ihtiyacınız kalmayacak eğer benim gibi sese bayağı takıntılı değilseniz 😅.ileride Sennheiser IE 200 alacağım, ses kasmada daha iyi oluyor kulak içi FPS oyunlarında bir de bunun yanına anakart aldım ama deneme fırsatım olmadı hafta sonu bilgisayarcıya gönderecek bizimkiler toplandıktan sonra bakacağım yeni aldığım anakartın ses performansına 😁

Çok övmekten ziyade birçok kulaklığı kullanmadım ve bütçe durumu maalesef ki 🤣, yoksa birçok kulaklığı denerdim nasıl sesi olduğuna dair. Logitech Pro X alacaksanız kablolu alın. Bahsettiğim ayarları da yaparsanız zaten başka kulaklığada ihtiyacınız kalmayacak eğer benim gibi sese bayağı takıntılı değilseniz 😅.ileride Sennheiser IE 200 alacağım, ses kasmada daha iyi oluyor kulak içi FPS oyunlarında bir de bunun yanına anakart aldım ama deneme fırsatım olmadı hafta sonu bilgisayarcıya gönderecek bizimkiler toplandıktan sonra bakacağım yeni aldığım anakartın ses performansına 😁
IE 200 çok pahalı ya o kadar para vereceksem miki falan olmalı.

IE 200 çok pahalı ya o kadar para vereceksem miki falan olmalı.

Evet pahalılar ama Sennheiser kalitesinin hakkını verecektir dünyaya kalitesini duyurmuş bir marka, Mic kulaklıkta olmasadaki ayrıyeten alınması çok daha iyi olur. Burada en önemlisi kulaklığın ses kalitesi, Mic uğruna kulaklığın Mic'ini kullanırken kulaklığın ses performansı azalırsa kulaklıktan istediğimizi alamayız ama performansını etkilemezse kulaklığın kendi Mic'ini kullanmamızda sakınca yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı