HyperX Origins Core 770 TL'ye alınır mi?

Klavye türkçe mi, switcleri ne renk hiç bir bilgisini yazmamışlar, fiyat çok iyi ama.
İngilizce, Red Switch.
Dün tam alırken stok bitti, mağaza stoğu gözüküyor ama mağazalarda da yok. Kaçırdım fiyat çok iyidi... İtopya'yı bekleyelim artık.
@hadwiger kaçtı hocam bu.
İtopya'da CK530 indirimde o nasıldır?
Ayrocat ROG Scope TKL bütçe zorlamama değer mi? Çok para veresim yok kulaklığım bozuldu asıl bütçeyi ona ayırmak istiyorum.
Ayrıca ROG Scope TKL bütçe zorlamama değer mi? Çok para veresim yok kulaklığım bozuldu asıl bütçeyi ona ayırmak istiyorum.

Son düzenleme:
İngilizce, Red Switch.
Dün tam alırken stok bitti, mağaza stoğu gözüküyor ama mağazalarda da yok. Kaçırdım fiyat çok iyidi... İtopya'yı bekleyelim artık.
@hadwiger kaçtı hocam bu.
İtopya'da CK530 indirimde o nasıldır?
Ayrocat ROG Scope TKL bütçe zorlamama değer mi? Çok para veresim yok kulaklığım bozuldu asıl bütçeyi ona ayırmak istiyorum.
Ayrıca ROG Scope TKL bütçe zorlamama değer mi? Çok para veresim yok kulaklığım bozuldu asıl bütçeyi ona ayırmak istiyorum.
CK530 iyi bir klavye, alabilirsiniz. Scope TKL'nin biraz overpriced olduğunu düşünüyorum.

Ttc switchler güzel, çok iyi değiller. Yay sesi sorunu var. Örneğin Ck530 v2 tkl'de. Tabii herkes sorun yaşayacak değil ama bir kailh veya gateron daha iyidir.
TTC'nin fare switchlerinde iyi olduğunu biliyorum, klavye switchlerinde çok bir şikayete denk gelmedim ama yay ses gibi sorunlar yaşanması mümkün.

Geri
Yukarı