İnceleme HyperX Pudding Keycaps Redragon K568 İncelemesi

Geçtiğimiz günlerde keycaps alma kararı vermiştim. HyperX Pudding keycapsler hem görüntüsü hem de kalitesi ile dikkatimi çekti. Teknosa'dan aldım, dün sipariş verdim, yarım saat sonra kargoya verildi, bugün geldi.
Keycapsler his olarak çok iyi, ayrıca yarısı saydam olması çok güzel bir görüntü kattı. Türkçe layout versiyonunu aldım. Önceki keycapsler ABS olduğu için (stok) parlama yaptı ama bunda yapmaz, tavsiye ediyorum. Ayrıca kutu içerisinden tuş çıkartma aparatı (keycaps puller) çıktı.
Görüntü ise şu halde oldu (not: Benim klavyemde aydınlatma Switch'lerin üstünde olduğu için böyle oldu. Aydınlatmanız Switch'lerin üstünde değilse daha iyi duracaktır, iyi günler.

20211127_161546.jpg

20211127_161600.jpg

Aydınlık ortamda çekildi unutmazsam gece karanlık ortamda paylaşırım yeni fotoğraflar.

Güzel olmuş hocam. Kaç TL'ye aldınız?
Ve şu Switch üzerinden aydınlatmayı pek anlamadım. O olayı açıklar mısınız?

Güzel olmuş hocam. Kaç TL'ye aldınız?
Ve şu Switch üzerinden aydınlatmayı pek anlamadım. O olayı açıklar mısınız?

Teknosa'dan dün 240TL'ye aldım bugün geldi.
2.soru ise Switch'in altında üst kısımda demek istedim.

20211127_162907.jpg

Bunlar da abs ama daha dayanıklı diye biliyorum, SteelSeries'inkiler varken alınmaz yine de.

Pbt yazıyor sitesinde ayrıca arada fiyat farkı var ben bunu 240TL'ye aldım SteelSeries 300TL.

Teknosa'dan dün 240TL'ye aldım bugün geldi.
2.soru ise Switch'in altında üst kısımda demek istedim.

Eki Görüntüle 1226983

Pbt yazıyor sitesinde ayrıca arada fiyat farkı var ben bunu 240TL'ye aldım SteelSeries 300TL.

Yok hocam demek istediğim farklı. Benim bildiğim aydınlatma şekli de bu. Yani bundan olmayan, farklı olan aydınlatma türü nedir?

Yok hocam demek istediğim farklı. Benim bildiğim aydınlatma şekli de bu. Yani bundan olmayan, farklı olan aydınlatma türü nedir?

Hocam belki ben yanlış hatırlıyorumdur ama aydınlatma üstte olduğu için keycapslarin alt kısmı biraz daha sönükken üst kısmı daha aydınlık.

Türkçe layout olanlar ABS.

LEDlerin north-facing south-facing olması şöyle:

ledyonleri.PNG

South-facing olduğunda ışık biraz bloklanıyor. North-facing LEDlerde aydınlatma daha canlı.

Türkçe layout olanlar ABS.

LEDlerin north-facing south-facing olması şöyle:

Eki Görüntüle 1227658

South-facing olduğunda ışık biraz bloklanıyor. North-facing LEDlerde aydınlatma daha canlı.
Bundan bahsetmiyor anladığım kadarıyla.
Switch'lerin üstünde olduğu için
Switch'in altında PCB'nin üstünde LED olan klavyeler var. K553 bu şekilde mesela.

Bana kalırsa üstte olması daha iyi. Altta olunca parlaklık çok düşük kalıyor.

Geri
Yukarı