Hyundai 1.5 gls alınır mı?

3 sene sonra sıfır alabilecek mi acaba polo olmuş 200 lira 3 yıl sonra yarım milyon olacak.
Alır alır arkadaşlar kur üzerinde çalışıyor (!)

Başka ne böyle davranışımı gördünüz? 3 yıl sonra arkadaşın, maddi anlamda bir bildiği vardır anlamında dedim. Eğer 3 yıl sonra sıfır araba alacak durumu var ise sabretsin bunları almak yerine. Eğer acelesi yok ise keyfine alıyorsa.
Arkadaş söylediklerinizden belki bir şey çıkaramayacak? Böyle işleri bırakın artık.

1.5 GLS yağ yakmayı seven bir araba, Toyota Corolla'ya bakın. Japon asla üzmez, kendimden biliyorum. Bir daha araba alacak olsam kesinlikle Japon olur. Alman alsan; sanziman, gaz kelebeği, ateşleme, boğaz kelebeği ya da soğutma sistemi olarak, devirdaim ve termostat sıkıntısı fazla. Kore modellerde yazdığım sikinti var. İtalya modeller malum. Fransa da ise Megan özellikle 2003 kasa sağlamdı ve hala ağabeyim kullanır.

Başka ne böyle davranışımı gördünüz? 3 yıl sonra arkadaşın, maddi anlamda bir bildiği vardır anlamında dedim. Eğer 3 yıl sonra sıfır araba alacak durumu var ise sabretsin bunları almak yerine. Eğer acelesi yok ise keyfine alıyorsa.

Kanka 3 sene 40000 TL tutsam 3 sene sonra Tofaş'ı zor alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı