i3 10100 ve GTX 1650S sistem alınır mı?

Aslında INTEL 10400-ASUS DUAL-RTX2060-O6G-EVO-PRIME B460M-K-KINGSTON 500GB NVME-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu sistemi almayı düşünüyordum ama bütçede bir sıkıntı çıktı. Bu yüzden yine Technopat tavsiyeli INTEL 10100-ASUS TUF-GTX1650S-O4G-EX-H410M-V3-CRUCIAL 480GB-CORSAIR 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bu sistemi tercih etmeyi düşünüyorum. Bu sistemle ilgili fikirlerinizi almak istiyorum. Ayrıca bu sistemi ileride yükseltebilir miyim?

Üstteki sistemle olan fiyat farkı çok yüksek parasal sıkıntıya girip 1-2 ay daha bekleyip almayı düşünüyordum fakat dövizide hesaba katınca pek mantıklı gelmedi. Ek olarak lütfen ezbere Vatan gereksiz pahalı yorumları yapmayın. Sistemdeki parçaları tek tek Akakçe yardımıyla toplandığımda daha pahalıya geliyor.

Monitör olarak AOC 23.8" 24G2U 144Hz 1ms 2xHDMI DP FHD IPS Freesync Gaming Monitör | ITOPYA bunu düşünüyorum. Birkaç mühendislik programı dışında oyun oynamak için kullanacağım ve DotA2 haricinde AAA oyunlar oynamayı düşünüyorum. Çok fazla dizi ve film izliyorum hoparlörlü bir monitör almayı tavsiye eder misiniz yoksa uygun fiyata bir hoparlör işimi görür mü? Monitör Konusunda'da fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

Son düzenleme:
10100F neden koymamışlar anlamadım ayrıca RAM'i 8 GB.
Monitör olarak bu daha iyi.

Kasım ayları indirim ayları eğer aciliyeti varsa hazır sistemlerden birini alın yoksa parça parça bakın Vatan konusunda bir şey söylemiyorum mutlaka fiyat farklarına bakılmalı
Ama acele etmede fayda var Dolar 8, 35 civarlarında geçen 8, 40'ları zorladı ve gidişat iyi değil.

Diğer yorumlara katılacağım. Anca Vatan Bilgisayar tercih ediyorsanız bence güzel bir sistem. 10100F tercih ederseniz ekran kartınızı yükseltebilirsiniz. Sonuçta harici ekran kartı kullanacaksınız bu yüzden F serisi bir işlemci seçebilirsiniz. İşlemci kıyaslamalarına da link üzerinden bakabilirsiniz.

Bu fiyata 1660 Superli toplanır, geleneksel bir sözdür bu söylemesem olmazdı. Ama illa da buradan alacağım diyorsanız başka bir alternatif yok bence.

Kesinlikle 1660 Super'li bir sistem toplanılabilir.

Vatan gereksiz pahalı. İsterseniz hemen 10100F 1660S tabanlı bir sistem toplayayım aynı fiyata.
Ürünün fiyatı 5762 lira ve dediğim gibi akakçe aracılığıyla tek tek topladığımda fiyat 6300 civarlarına çıkıyor. Açıkcası ürünü parça parça toplama fikri pek sıcak gelmiyor. Vatandan almak istememin bir sebebide vade farksız taksit seçeneği. Ama toplayacağınız sistemi merak ettim(ryzensiz daha iyi olur).

2 Adet Adata XPG Gammix D30 8GB 3000MHz DDR4 Ram Fiyatı
5956 TL. Aşmasını istemiyorsanız kasayı DarkFlash Pollux yapabilir ya da RAM'lerden birini eksiltebilirsiniz.

Diğer yorumlara katılacağım. Anca Vatan Bilgisayar tercih ediyorsanız bence güzel bir sistem. 10100F tercih ederseniz ekran kartınızı yükseltebilirsiniz. Sonuçta harici ekran kartı kullanacaksınız bu yüzden F serisi bir işlemci seçebilirsiniz. İşlemci kıyaslamalarına da link üzerinden bakabilirsiniz.
Kesinlikle haklısınız. 10100F daha iyi olur ama maalesef vatan parça değişikliğine izin vermiyor. Dediğiniz gibi bir sistem toplayınca daha pahalı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı