i3 10100F sistem için PSU önerisi

Bütçe
350-400

acarw

Centipat
Daha fazla  
i3 10100F INNO3D GTX1650S için;

Alttaki ikisi arsındaki fark nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alttaki ikisi arsındaki fark nedir?
Bildiğim kadarıyla, üstteki daha yeni.

Bu psu olabilir: Corsair CV450 450W (CP-9020209-EU) Power Supply (PSU)

Hem güncel hem corsair gibi güven veren bir markanın ürünü ayrıca bu psu(cv450) beyaz etiketli VS serilerinin güncellenmiş, kablolarının hardal renginde olmadığı ve +bronz olan halidir diyebiliriz.
350-400 olarak belirttiğiniz bütçeye de tam olarak uyuyor ayrıca nasio olursa benim almayı planladığım kendi i3 10100f sistemimde kullanacağım psu dur kendisi eğer 200watt üzeri harcayan bir ekran kartı kullanmayacaksanda bir sorun yaratacağını düşünmüyorum ancak 160watt ve aşağı TDP değerli bir ekran kartı alırsan daha garanti olur.
Ayrıca bu psu hakkında hiçbir olumsuz yoruma rastlamadım henüz modüler olmaması dışında tabi modüler bi psu zaten bu fiyatta olmaz.

Bu gibi birkaç linkte 399TL fiyatında: Corsair Cp-9020209-eu Cv450 80+ Bronz 450w Güç Kaynağı Cp-9020209-eu | Trendyol

CV450.
CV serisi VS serisinin güncellenmiş hali değil, üst modeli. Şu an ikisi de satılıyor.
Ek olarak ona 400 TL verilmez bence.

CV > VS
Aynı fiyat aralığında bir tık daha yüksek performanslı(12v kanalından VS serisine göre bir tık daha yüksek watt veriyor ve ayrıca +white yerine +bronz) ve daha güncel olduğu için mecazen söyledim.

Hydro K en iyi aralarından ama ben 20 TL fazla verip bunu almanızı tavsiye ederim.
bu sağlam diyorsanız alabilirim
Bu psu olabilir: Corsair CV450 450W (CP-9020209-EU) Power Supply (PSU)

Hem güncel hem corsair gibi güven veren bir markanın ürünü ayrıca bu psu(cv450) beyaz etiketli VS serilerinin güncellenmiş, kablolarının hardal renginde olmadığı ve +bronz olan halidir diyebiliriz.
350-400 olarak belirttiğiniz bütçeye de tam olarak uyuyor ayrıca nasio olursa benim almayı planladığım kendi i3 10100f sistemimde kullanacağım psu dur kendisi eğer 200watt üzeri harcayan bir ekran kartı kullanmayacaksanda bir sorun yaratacağını düşünmüyorum ancak 160watt ve aşağı TDP değerli bir ekran kartı alırsan daha garanti olur.
Ayrıca bu psu hakkında hiçbir olumsuz yoruma rastlamadım henüz modüler olmaması dışında tabi modüler bi psu zaten bu fiyatta olmaz.
şuan 1650super elimde var ve psu almışken en az 500w almayı düşünüyordum ama mantıklı öneri

Yeni konular

Geri
Yukarı