I3 12100F ile RX 5700XT nasıl bir ikili olur?

NorinRadd

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 12100f

Gigabyte rx 5600xt 6 gb vram

2x8 gb ram

Gigabyte H610M K
İleride RX 5700XT almayı düşünüyorum. Sizce nasıl ikili olur?

İleride RX 5700XT almayı düşünüyorum. Sizce nasıl ikili olur?

İkinci el alacaksınız, 5700 XT'ler mining için çokça kullanılmış kartlar dikkatli olmak lazım alırken veyahut RX 6600 alınabilir çok daha verimli az enerji harcayan bir kart performansları da çok aşağı kalır yanı yoktur.

Biraz darboğaz olabilir fakat oyundan oyuna değişir.

12100F 5700 XT'e darboğaz yapmaz yanlışınız var.

Bütçeniz? Kötü ekran kartı.

Neden kötü? 4000 TL. Şu anda RX 5600XT kullanıyorum driver sorunları giderildi.

İkinci el alacaksınız, 5700 XT'ler mining için çokça kullanılmış kartlar dikkatli olmak lazım alırken veyahut RX 6600 alınabilir çok daha verimli az enerji harcayan bir kart performansları da çok aşağı kalır yanı yoktur.

12100F 5700 XT'e darboğaz yapmaz yanlışınız var.

Ona nasıl dikkat edebilirim ki? Sıcaklık değerleri normalse alacağım.

Biraz darboğaz olabilir fakat oyundan oyuna değişir.

Benim bildiğim işlemci 6700XT'de az darboğaz yapıyordu.

Bomba gibi olur.

Kötü anlamda mı iyi mi?

Kendim RX 5700 XT kullanıcısı olarak memnunum. Bu işlemci ile birlikte güzel çalışır da güç tüketimi konusunda daha verimli bir ekran kartı olursa daha güzel olur.

Kendim RX 5700 XT kullanıcısı olarak memnunum. Bu işlemci ile birlikte güzel çalışır da güç tüketimi konusunda daha verimli bir ekran kartı olursa daha güzel olur.

Hangi işlemci ile kullanıyorsunuz? PSU olarak kaç watt lazım en az? Bende 550 watt var.

Neden kötü? 4000 TL. Şu anda RX 5600XT kullanıyorum driver sorunları giderildi.

Ona nasıl dikkat edebilirim ki? Sıcaklık değerleri normalse alacağım.

Benim bildiğim işlemci 6700XT'de az darboğaz yapıyordu.

Kötü anlamda mı iyi mi?
5000 serisi kronik olarak sorunlu bir ekran kartı ayrıca işlemcinize darboğaz yinede yapar en azından 6600 almayı deneyin ayrıca stabil driver bulmak kolay değil 5700xt için

5000 serisi kronik olarak sorunlu bir ekran kartı ayrıca işlemcinize darboğaz yine de yapar en azından 6600 almayı deneyin ayrıca stabil driver bulmak kolay değil 5700XT için.

Ne kadar yapar darboğaz? Bildiğim kadarıyla 6650XT ile uyumlu bir işlemci.

Geri
Yukarı