RX 5700XT Nasıl bir kart?

Size herhangi bir sıkıntı yaşattı mı? Tecrübelerinizi öğrenebilir miyim?
1 kere sıkıntı yaşadım oda battlefield 5 te siyah ekran oluyordu. 20.2.2 WHQL sürümüne geçtigimden bu yana sorunsuz kullanmaktayım. Yorum yapanların %90ı kartı kullanmamış forumlardan okuyup sorunların devam ettiğini sanan kişiler. Kullanıp tecrübe eden arkadaşlar sorunların %98 oranında ortadan kalktığını biliyor.

Şu an Türkiye pazarında olan 5700XT lerden en iyisi yabancı forumlarda takip ettiğim kadarıyla Sapphire Nitro + fakat burada da bu karta çöp diyorlar, Sapphire marka olduğundan dolayı.
Sonra MSI Gaming X geliyor.
Ben Asus Rog Vega 64 ekran kartımı garantiye verdim. Malum AMD sorunları yüzünden.
Uygun RTX 2070 Super düşürebilirsen kopar gitsin, gördüğün üzere iyi soğutmalı 5700XT ler de 4000 ₺ yi aştı. 4500 ₺ civarında Inno 3d RTX 2070 Super var.
İlla 5700XT alacaksan iki fanlı modelleri önermem. Sapphire Pulse filan mesela... MSI 'nkilerde de termal pad sorunu var izlediğim videolardan gördüğüm kadarıyla düzelttiler mi bilmem.
Bildiğim AMD kartlar fazla ısınır genelde ve bu ısınmanın yarattığı yüksek sıcaklık size yüksek gürültü olarak geri döner.
Asus Rog 5700XT lerde başarısız bulundu.
Zaten Türkiye fiyatı da uçuk.

Şu an Türkiye pazarında olan 5700XT lerden en iyisi yabancı forumlarda takip ettiğim kadarıyla Sapphire Nitro + fakat burada da bu karta çöp diyorlar, Sapphire marka olduğundan dolayı.
Sonra MSI Gaming X geliyor.
Ben Asus Rog Vega 64 ekran kartımı garantiye verdim. Malum AMD sorunları yüzünden.
Uygun RTX 2070 Super düşürebilirsen kopar gitsin, gördüğün üzere iyi soğutmalı 5700XT ler de 4000 ₺ yi aştı. 4500 ₺ civarında Inno 3d RTX 2070 Super var.
İlla 5700XT alacaksan iki fanlı modelleri önermem. Sapphire Pulse filan mesela... MSI 'nkilerde de termal pad sorunu var izlediğim videolardan gördüğüm kadarıyla düzelttiler mi bilmem.
Bildiğim AMD kartlar fazla ısınır genelde ve bu ısınmanın yarattığı yüksek sıcaklık size yüksek gürültü olarak geri döner.
Asus Rog 5700XT lerde başarısız bulundu.
Zaten Türkiye fiyatı da uçuk.
Hocam bu ürün nasıldır?

Güzel karttır fiyat/performans ürünüdür. Güncellemeler geldikçe daha da stabil çalışacak bir kart. Sistemimde indirim olduğu için aldığım RTX2060 olmasa direkt alabileceğim bir karttır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı